О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 22 декабря 2020 года № 602. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2020 года № 7824. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6687, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "597801,0" заменить цифрами "542654,0";
налоговые поступления – цифры "66795,0" заменить цифрами "68795,0";
поступления трансфертов – цифры "530702,0" заменить цифрами "473555,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "1029145,3" заменить цифрами "973998,3";
в пункте 5:
абзац второй исключить;
в абзаце третьем:
цифры "89123,0" заменить цифрами "44384,0";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "26784,0" заменить цифрами "25546,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 602 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 7824 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6687 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "597801,0" сандары "542654,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "66795,0" сандары "68795,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "530702,0" сандары "473555,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "1029145,3" сандары "973998,3" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзац алынып тасталсын;
үшінші абзацында:
"89123,0" сандары "44384,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацында:
"26784,0" сандары "25546,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.