О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 8 января 2020 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2020 года № 5403.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 323 162 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов 291 574 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 144 275 тысяч тенге;
субвенции 147 299 тысяч тенге;
2) затраты 345 179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22 017 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 017 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 23.12.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 162 256 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 28 287 тысяч тенге;
поступления трансфертов 133 969 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 91 143 тысячи тенге;
субвенции 42 826 тысяч тенге;
2) затраты 194 190 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 934 тысячи тенге;

Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 360 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 қаңтарда № 5403 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 323 162 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 588 мың теңге;
трансферттер түсімі 291 574 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 144 275 мың теңге;
субвенциялар 147 299 мың теңге;
2) шығындар 345 179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы профициті) (-) 22 017 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22 017 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 23.12.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 162 256 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 28 287 мың теңге;
трансферттер түсімі 133 969 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 91 143 мың теңге;
субвенциялар 42 826 мың теңге;
2) шығындар 194 190 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 934 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 934 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 24.11.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Ержанова
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "08" января 2020 года № 360
Бюджет Еркинского сельского округа на 2020 год

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 934 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 24.11.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Б. Ержанова
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан
Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы "8" қаңтардағы № 360 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті