О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 8 января 2020 года № 360 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 24 ноября 2020 года № 452. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2020 года № 5785
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 360 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5403, опубликован 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 344 947 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов 313 359 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 166 060 тысяч тенге;
субвенции 147 299 тысяч тенге;
2) затраты 366 964 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22 017 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 017 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 162 256 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 28 287 тысяч тенге;
поступления трансфертов 133 969 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 91 143 тысячи тенге;
субвенции 42 826 тысяч тенге;
2) затраты 194 190 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 934 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 934 тысячи тенге.".

Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 360 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 452 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 қарашада № 5785 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 360 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5403 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 344 947 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 588 мың теңге;
трансферттер түсімі 313 359 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 166 060 мың теңге;
субвенциялар 147 299 мың теңге;
2) шығындар 366 964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22 017 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22 017 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 162 256 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 28 287 мың теңге;
трансферттер түсімі 133 969 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 91 143 мың теңге;
субвенциялар 42 826 мың теңге;
2) шығындар 194 190 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 934 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 934 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата Ж. Нурлыбаева
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрайымы Ж. Нурлыбаева
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

12 018
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
5
Погашение бюджетных кредитов
0
1
Погашение бюджетных кредитов
0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-22 017
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
22 017
8
Используемые остатки бюджетных средств
22 017
1
Остатки бюджетных средств
22 017
1
Свободные остатки бюджетных средств
22 017
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
1
Погашение займов
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
1
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "24" ноября 2020 года № 452
Приложение 4 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "08" января 2020 года № 360 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы"
Бюджет Отенайского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

12 018
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-22 017
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
22 017
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
22 017
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
22 017
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
22 017
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
1
Қарыздарды өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
1
Қарыздарды өтеу
0
Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы "24" қарашадағы № 452 шешіміне 2-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы "08" қаңтардағы № 360 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер