О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 63-227 "О бюджете города Капшагай на 2020-2022 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 9 декабря 2020 года № 82-283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2020 года № 5816
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 63-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5385, опубликован 11 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 12 055 646 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 301 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 274 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 238 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 492 740 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 5 394 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 8 487 346 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 374 987 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 582 665 тысяч тенге;
субвенции 2 529 694 тысячи тенге;
2) затраты 14 629 343 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 12 492 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 17 934 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 442 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 586 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 586 189 тысяч тенге.";
в пункте 3:

Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 63-227 "Қапшағай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 82-283 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 желтоқсанда № 5816 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 63-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5385 тіркелген, 2020 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12 055 646 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 301 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 274 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 238 086 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 492 740 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 5 394 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 8 487 346 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 374 987 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 582 665 мың теңге;
субвенциялар 2 529 694 мың теңге;
2) шығындар 14 629 343 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 12 492 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 17 934 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 442 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 586 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 586 189 мың теңге.";
3-тармақтағы:

цифры "327 190" заменить на цифры "368 165".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Б. Абенов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев

"327 190" саны "368 165" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихаттың
сессия төрағасы Б. Абенов
Қапшағай қалалық маслихатының
хатшысы К. Ахметтаев