О признании утратившими силу некоторых решений Текелийского городского маслихата
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 26 мая 2020 года № 47-282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 июня 2020 года № 5531
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Текелийского городского маслихата:
1) "О повышений базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Текели" от 11 декабря 2018 года № 31-190 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4974, опубликован 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "Об установлений единых ставок фиксированного налога по городу Текели" от 11 декабря 2018 года № 31-191 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4967, опубликован 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Текелийского городского маслихата Менисову Бакытжану Запировичу.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Т. Жумадилов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

Текелі қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 47-282 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 2 маусымда № 5531 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Текелі қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 31-190 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4974 тіркелген, 2018 жылдың 26 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Текелі қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 31-191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4967 тіркелген, 2018 жылдың 26 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Текелі қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Менисов Бакытжан Запировичке жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Текелі қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Т. Жумадилов
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский