О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2020 года № 59-250 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21 апреля 2020 года № 62-257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2020 года № 5498
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 59-250 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5407, опубликован 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 434 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 780 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 654 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 143 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 511 тысяч тенге;
2) затраты 27 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 565 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 565 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 198 952 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 41 655 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 157 297 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 73 643 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 62-257 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 сәуірде № 5498 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағы және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5407 тіркелген, 2020 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 654 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 143 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 511 мың теңге;
2) шығындар 27 999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 565 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 565 мың теңге.";
"4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 198 952 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 41 655 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 157 297 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 73 643 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 83 654 тысячи тенге;
2) затраты 214 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 307 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 108 371 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 884 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 104 487 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 21 974 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 82 513 тысяч тенге;
2) затраты 113 427 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 056 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 056 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Балатопарского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 161 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 801 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 29 360 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 021 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 339 тысяч тенге;
2) затраты 31 044 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 883 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 883 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Берекенского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23 271 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 990 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 281 тысяча тенге, в том числе:

субвенциялар 83 654 мың теңге;
2) шығындар 214 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 307 мың теңге.";
"5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 884 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 104 487 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 21 974 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 82 513 мың теңге;
2) шығындар 113 427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 056 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 056 мың теңге.";
"6. Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 161 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 29 360 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 021 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 339 мың теңге;
2) шығындар 31 044 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 883 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 883 мың теңге.";
"7. Балқаш ауданы Береке ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 271 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 990 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 281 мың теңге, оның ішінде:

целевые текущие трансферты 1 590 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 691 тысяча тенге;
2) затраты 24 986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 715 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 715 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 36 152 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 35 272 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 552 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 720 тысяч тенге;
2) затраты 37 554 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 402 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 402 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Желтурангинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 914 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 994 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 920 тысяч тенге;
2) затраты 22 600 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Жиделинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 984 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 905 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

ағымдағы нысаналы трансферттер 1 590 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 691 мың теңге;
2) шығындар 24 986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 715 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 715 мың теңге.";
"8. Балқаш ауданы Бірлік ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 152 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 35 272 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 552 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 720 мың теңге;
2) шығындар 37 554 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 402 мың теңге.";
"9. Балқаш ауданы Желтораңғы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 600 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 914 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 994 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 920 мың теңге;
2) шығындар 22 600 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. Балқаш ауданы Жиделі ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 984 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 905 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 21 апреля 2020 года № 62-257
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 09 января 2020 года № 59-250
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихат хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірі № 62-257 шешіміне 1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 09 қаңтардағы № 59-250 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер