О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2020 года № 69-320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2020 года № 5494
В соответствии c пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 66-306 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5405, опубликован 27 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 730 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 753 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 977 тысяч тенге;
2) затраты 22 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 46 871 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 829 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 38 042 тысячи тенге;
2) затраты 47 477 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 606 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 69-320 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 сәуірде № 5494 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 104-бабының 5-тармағы және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5405 тіркелген, 2020 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 22 730 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 753 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 20 977 мың теңге;
2) шығындар 22 730 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 46 871 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 829 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 38 042 мың теңге;
2) шығындар 47 477 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 606 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 96 930 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 764 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 87 166 тысяч тенге;
2) затраты 98 422 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 492 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 492 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 275 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 296 тысяч тенге;
2) затраты 26 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 183 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 183 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 87 654 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 81 399 тысяч тенге;
2) затраты 88 973 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 319 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 671 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 372 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 299 тысяч тенге;
2) затраты 21 671 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 96 930 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 9 764 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 87 166 мың теңге;
2) шығындар 98 422 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 492 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 24 275 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 979 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 296 мың теңге;
2) шығындар 26 458 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 183 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 183 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 87 654 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 255 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 81 399 мың теңге;
2) шығындар 88 973 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 319 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 21 671 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 372 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 20 299 мың теңге;
2) шығындар 21 671 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 114 929 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 982 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 106 947 тысяч тенге;
2) затраты 115 914 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 985 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 985 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 67 761 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 53 161 тысяча тенге;
2) затраты 70 892 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 131 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 131 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 88 241 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 602 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 74 639 тысяч тенге;
2) затраты 90 187 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 946 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 946 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 120 456 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступленияи 28 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 91 471 тысяча тенге;
2) затраты 128 786 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 330 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 114 929 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 982 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 106 947 мың теңге;
2) шығындар 115 914 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 985 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 67 761 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 14 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 53 161 мың теңге;
2) шығындар 70 892 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 131 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 88 241 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 13 602 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 74 639 мың теңге;
2) шығындар 90 187 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 946 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 946 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 120 456 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 28 985 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 91 471 мың теңге;
2) шығындар 128 786 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 8 330 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 282 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 282 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 282 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 282 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Чажабаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 15 апреля 2020 года № 69-320

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Чажабаев
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылдың 15 сәуірдегі № 69-320 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 268
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 268
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 183
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
2 183
8
Используемые остатки бюджетных средств
2 183
01
Остатки бюджетных средств
2 183
1
Свободные остатки бюджетных средств
2 183
01
Свободные остатки бюджетных средств
2 183
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 5 к решению Жамбылского районного маслихата от 15 апреля 2020 года № 69-320
Приложение 13 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Бериктасского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 268
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 268
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 2 183
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 183
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2 183
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2 183
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 183
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 183
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылдың 15 сәуірдегі № 69-320 шешіміне 5-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 13-қосымша
Беріктас ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер