О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 12 августа 2020 года № 73-342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2020 года № 5618
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 66-306 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5405, опубликован 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 768 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 753 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 015 тысяч тенге;
2) затраты 22 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 121 552 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 764 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 111 788 тысяч тенге;
2) затраты 123 044 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 492 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 492 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 тамыздағы № 73-342 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 тамызда № 5618 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5405 тіркелген, 2020 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 22 768 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 753 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 21 015 мың теңге;
2) шығындар 22 768 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 121 552 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 9 764 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 111 788 мың теңге;
2) шығындар 123 044 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 492 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 24 275 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 296 тысяч тенге;
2) затраты 26 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 183 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 183 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 87 654 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 81 399 тысяч тенге;
2) затраты 88 973 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 319 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 372 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 337 тысяч тенге;
2) затраты 21 709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"8. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 72 021 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 57 421 тысяча тенге;
2) затраты 75 152 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 131 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 131 тысяча тенге.";
"10. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 24 275 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 979 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 296 мың теңге;
2) шығындар 26 458 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 183 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 183 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 87 654 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 255 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 81 399 мың теңге;
2) шығындар 88 973 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 319 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 21 709 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 372 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 20 337 мың теңге;
2) шығындар 21 709 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 72 021 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 14 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 57 421 мың теңге;
2) шығындар 75 152 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 131 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 282 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 282 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 7, 10, 13, 16, 22, 28, 31, 37, 40, 43, 49, 55, 58, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 282 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 282 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 22, 28, 31, 37, 40, 43, 49, 55, 58, 61, 64, 67, 70-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Чажабаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 12 августа 2020 года № 73-342
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Чажабаев
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының2020 жылдың 12 тамыздағы № 73-342 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 268
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 268
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 183
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
2 183
8
Используемые остатки бюджетных средств
2 183
01
Остатки бюджетных средств
2 183
1
Свободные остатки бюджетных средств
2 183
01
Свободные остатки бюджетных средств
2 183
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от 12 августа 2020 года № 73-342
Приложение 13 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Бериктасского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 268
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 268
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 2 183
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 183
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2 183
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2 183
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 183
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 183
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылдың 12 тамыздағы № 73-342 шешіміне 4-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 13-қосымша
Беріктас ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер