О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20 ноября 2020 года № 70-209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2020 года № 5770
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 58-159 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5416, опубликован 3 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 40864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 16702 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 24162 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4210 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19952 тысячи тенге;
2) затраты 47644 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6780 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 98934 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3401 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 95533 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20598 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 74935 тысяч тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 70-209 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 26 қарашада № 5770 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5416 тіркелген, 2020 жылдың 3 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40864 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24162 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4210 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19952 мың теңге;
2) шығындар 47644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6780 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 98934 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 95533 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20598 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 74935 мың теңге;

2) затраты 99708 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 774 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 774 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 48569 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9901 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 38668 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7160 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 31508 тысяч тенге;
2) затраты 51316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2747 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 42783 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 15839 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 26944 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6617 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20327 тысяч тенге;
2) затраты 49133 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6350 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6350 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 108564 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 31886 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 76678 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 32723 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 43955 тысяч тенге;

2) шығындар 99708 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 774 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 774 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48569 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38668 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7160 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 31508 мың теңге;
2) шығындар 51316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2747 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42783 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 26944 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6617 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20327 мың теңге;
2) шығындар 49133 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6350 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6350 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108564 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31886 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 76678 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 32723 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 43955 мың теңге;

2) затраты 141004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9301 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9301 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет города Есик на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 432184 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 194186 тысяч тенге;
неналоговые поступления 291 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 237707 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 103564 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 134143 тысячи тенге;
2) затраты 471421 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39237 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39237 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Жанашарского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 44103 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 14694 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 29409 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 24609 тысяч тенге;
2) затраты 44674 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 571 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 571 тысяча тенге.";
"11. Утвердить бюджет Каратурукского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 74551 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 20831 тысяча тенге;
неналоговые поступления 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 53710 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11454 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 42256 тысяч тенге;

2) шығындар 141004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9301 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Есік қаласының бюджеті тиісінше осы шешімінің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 432184 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 194186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 237707 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 103564 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 134143 мың теңге;
2) шығындар 471421 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39237 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39237 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Жанашар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 14694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 29409 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 24609 мың теңге;
2) шығындар 44674 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 571 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 571 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қаратұрық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 53710 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11454 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 42256 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 34998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 34998 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 34998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 34998 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 61, 64, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Ж. АБДЫКАДЫРОВА
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата
от 20 ноября 2020 года № 70-209

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. АБДЫКАДЫРОВА
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашасы № 70-209 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 20 ноября 2020 года № 70-209
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159
Бюджет Асинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашасы № 70-209 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер