Об образовании избирательных участков на территории Ескельдинского района области Жетісу
Решение акима Ескельдинского района Алматинской области от 4 декабря 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 декабря 2020 года № 5793.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения акима Ескельдинского района области Жетісу от 30.12.2022 № 11 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ескельдинского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Ескельдинском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Ескельдинского района:
1) "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Ескельдинском районе" от 19 декабря 2018 года № 30 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4980, опубликован 14 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "О внесении изменений в решение акима Ескельдинского района от 19 декабря 2018 года № 30 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Ескельдинском районе" от 10 августа 2020 года № 1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5612, опубликован 20 августа 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Тулакбаева Болата Толымбековича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ескельдинского района Р. РАКЫМБЕКОВ
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной избирательной комисссии Ескельдинского района Р.А. Жексенбеков
Приложение к решению акима Ескельдинского района от 4 декабря 2020 года № 6
Сноска. Приложение в редакции решения акима Ескельдинского района области Жетісу от 30.12.2022 № 11 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Ескельдинском районе
Избирательный участок № 98.
Центр: село Кайнарлы, улица Габбаса Укеева № 80, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Каблиса жырау с дошкольным мини-центром и начальными школами Актасты,Коржынбай" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кайнарлы.
Избирательный участок № 99.
Центр: село Коржымбай, начальная школа Коржымбай.
В границах: село Коржымбай.
Избирательный участок № 100.
Центр: село Актасты, улица К. Токаева № 35, начальная школа Актасты.
В границах: село Актасты.
Избирательный участок № 101.
Центр: село Боктерли, улица М. Шокай № 23, медицинский пункт.
В границах: село Боктерли.
Избирательный участок № 102.
Центр: село Кокжазык, улица Ораз Жандосова № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Балпык би" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кокжазык.
Избирательный участок № 103.
Центр: село Тенлик, улица Достык № 35, медицинский пункт.
В границах: село Тенлик.
Избирательный участок № 104.
Центр: село Каратал, улица Идрисова С.Ш. № 68, коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Каратал.
Избирательный участок № 105.
Центр: село Теректы, улица Бопау Батыр № 40, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Мичурина с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Теректы.
Избирательный участок № 106.

Жетісу облысының Ескелді ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 8 желтоқсанда № 5793 болып тіркелді.
Ескерту. Шешім тақырыбы жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімінің 30.12.2022 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Ескелді ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Ескелді ауданы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ескелді ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4980 тіркелген, 2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Ескелді ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 30 "Ескелді ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 10 тамызындағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5612 тіркелген, 2020 жылдың 20 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Тулақбаев Болат Толымбековичке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданының әкімі Р. РАКЫМБЕКОВ
"КЕЛІСІЛДІ"
Ескелді аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы Р.А. Жексенбеков
Ескелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 6 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімінің 30.12.2022 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Ескелді ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 98 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнарлы ауылы, Габбаса Укеева көшесі № 80, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаблиса жырау атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын-орталығымен және Ақтасты, Қоржынбай бастауыш мектептерімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қайнарлы ауылы.
№ 99 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоржымбай ауылы, Қоржымбай бастауыш мектеп.
Шекарасы: Қоржымбай ауылы.
№ 100 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтасты ауылы, Қ. Тоқаев көшесі № 35, Ақтасты бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ақтасты ауылы.
№ 101 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөктерлі ауылы, М. Шоқай көшесі № 23, медициналық пункт.
Шекарасы: Бөктерлі ауылы.
№ 102 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкжазық ауылы, Ораз Жандосова көшесі № 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балпық би атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкжазық ауылы.
№ 103 сайлау учаскесі.
Орталығы: Теңлік ауылы, Достық көшесі № 35, медициналық пункт.
Шекарасы: Теңлік ауылы.
№ 104 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратал ауылы, Идрисова С.Ш. көшесі № 68, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаратал орта мектебі мектепке дейінгі шағын – орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қаратал ауылы.
№ 105 сайлау учаскесі.
Орталығы: Теректі ауылы, Бопау Батыр көшесі № 40, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мичурин атындағы негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын –орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теректі ауылы.
№ 106 сайлау учаскесі.

Центр: село Сырымбет, улица Ескельды би № 60 "А", государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры" села Сырымбет филиал № 3 районного дома культуры акима Ескельдинского района.
В границах: село Сырымбет.
Избирательный участок № 107.
Центр: село Жетысу, улица Доскожанова № 75, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Жетысу с начальными школами Екпенды,Жендык" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу". В границах: села Жетысу, Жендык.
Избирательный участок № 108.
Центр: село Екпинды, улица Ескельды би № 16, начальная школа Екпинды.
В границах: село Екпинды.
Избирательный участок № 109.
Центр: село Жалгызагаш, улица Гали Орманова № 43, коммунальное государственное учреждение "Жалгизагашская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: села Жалгызагаш, Бигаш.
Избирательный участок № 110.
Центр: село Алдабергенова, улица Матай Байысова № 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Байысова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу". В границах: село Алдабергенов.
Избирательный участок № 111.
Центр: село Жастар, улица Боранбаева № 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Коксуский сельскохозяйственный колледж" государственного учреждения "Управление образования области Жетісу".
В границах: село Жастар.
Избирательный участок № 112.
Центр: село Жаналык, улица Молодежная № 4, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Жаналык с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Жаналык.
Избирательный участок № 113.
Центр: село Бактыбай, улица Турар Рыскулова № 36, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Бактыбая Жолбарысулы с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Бактыбай, за исключением улиц Астана, Л. Асанова, Шакарим, К. Рыскулбекова, Жетысу Шугалысы, К. Жапсарбаева, Абылхаирхан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Б. Ыскаков, О. Жандосова, К. Менисова, Д. Ракишева, Д. Нурпеисовой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Суинбая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, Кенесары хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Тауке хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 и М. Макатаева.
Избирательный участок № 114.
Центр: село Елтай, улица Жансенгирова № 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени С.Сейфуллина с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу". В границах: село Елтай и в селе Бактыбай улицы: Астана, Л. Асанова, Шакарим, К. Рыскулбекова, Жетысу Шугалысы, К. Жапсарбаева, Абылхаирхан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Б. Ыскаков, О. Жандосова, К. Менисова, Д. Ракишева, Д. Нурпеисовой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Суинбая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62, 63, 64, Кенесары хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Тауке хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 и М. Макатаева.
Избирательный участок № 115.
Центр: село Абай, улица Темиргали № 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Абай.
Избирательный участок № 116.

Орталығы: Сырымбет ауылы, Ескелді би көшесі № 60 "А", Ескелді ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйінің № 3 филиалы Сырымбет ауылындағы "Ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сырымбет ауылы.
№ 107 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісу ауылы, Досқожанова көшесі № 75, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жетісу орта мектебі Екпінді Жендік бастауыш мектептерімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жетісу, Жендік ауылдары.
№ 108 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпінді ауылы, Ескелді би көшесі № 16, Екпінді бастауыш мектеп.
Шекарасы: Екпенді ауылы.
№ 109 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғызағаш ауылы, Ғали Орманов көшесі № 43, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалғызағаш орта мектеп мектепке дейінгі шағын –орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жалғызағаш, Биғаш ауылдары.
№ 110 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алдабергенов ауылы, Матай Байысов көшесі № 24, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байысов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын –орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алдабергенов ауылы.
№ 111 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жастар ауылы, Боранбаев көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Көксу ауылшаруашылық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Жастар ауылы.
№ 112 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Молодежная көшесі № 4, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаналық негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын –орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңалық ауылы.
№ 113 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бақтыбай ауылы, Тұрар Рыскұлов көшесі № 36, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын -орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бақтыбай ауылы, Астана, Л. Асанов, Шәкәрім, Қ. Рысқұлбеков, Жетісу Шұғылысы, Қ. Жапсарбаев, Әбілхайырхан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Б. Ысқақов, О. Жандосов, К. Менисова, Д. Рақышов, Д. Нұрпейісова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Сүйінбай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, Кенесары хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Тәуке хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 және М. Мақатаев көшелерін қоспағанда.
№ 114 сайлау учаскесі.
Орталығы: Елтай ауылы, Жансенгіров көшесі № 30, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Сейфуллин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын -орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Елтай ауылы және Бақтыбай ауылында Астана, Л. Асанов, Шәкәрім, Қ. Рысқұлбеков, Жетісу Шұғылысы, Қ. Жапсарбаев, Әбілхайырхан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Б. Ысқақов, О. Жандосов, К. Менисова, Д. Рақышов, Д. Нұрпейісова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Сүйінбай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, Кенесары хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Тәуке хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 және М. Мақатаев көшелері.
№ 115 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылы, Темірғали көшесі № 27, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын - орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай ауылы.
№ 116 сайлау учаскесі.

Центр: село Ешкиольмес, улица Шереметова № 18, административное здание бригады № 4 командитного товарищества "Хильниченко и К".
В границах: село Ешкиольмес.
Избирательный участок № 117.
Центр: село Матай Байысова, улица Бактыбая № 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Т.Рустембекова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Матай Байысова.
Избирательный участок № 118.
Центр: село Шымыр, улица М. Байысова № 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Маметовой с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Шымыр.
Избирательный участок № 119.
Центр: село Карабулак, улица Женис № 49 "А", коммунальное государственное учреждение "Карабулакская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу" (актовый зал).
В границах: село Карабулак, улицы: Женис, Кабсаматова, Жапсарбаева, 8 Марта, Титова, Б. Момышулы, Кабанбай батыра, Королева, Кыдырбаева, О. Бөкеева, Резникова, Алдабергенова с № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, Ауэзова с № 1, 3, 5, 7, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, Каратальская с № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, с № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, Калдаякова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 120.
Центр: село Карабулак, улица Толеген Токтарова № 9, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Шестакова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу". В границах: село Карабулак, улицы: Пушкина, Южная, Соқпакбаева, Бақтыбай, Байсеитовой, Терешковой, Токтарова, Строителей, Рыскулбекова, Саумал Ногайбаевой, Некрасова, Рустембекова, Айтеке би, М. Утемисулы, Нурманбетова, Свердлова, Ш. Смаханулы, Мади Бапулы, Жакыпбаева с № 115, 117, 119, 121, 123, 125, с № 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, Гагарина с № 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, с № 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, Акименко с № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, с № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, Шестакова с № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, с № 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, Оразбекова с № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, с № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, М. Байысова с № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, с № 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, Шевченко с № 81, 83, 85, 87, 89, с № 68, 70, 72, 74, Копесбаева с № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, с № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, Ш. Уалиханова с № 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, с № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, Амангельды с № 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, с № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Толстого с № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, с № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Избирательный участок № 121.
Центр: село Карабулак, улица Сатпаева № 58, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Нурмолды Алдабергенова Героя Социалистического труда с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".

Орталығы: Ешкіөлмес ауылы, Шереметов көшесі № 18, "Хильниченко и К" сенім серіктестігінің № 4 бригадасының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Ешкіөлмес ауылы.
№ 117 сайлау учаскесі.
Орталығы: Матай Байысов ауылы, Бақтыбай көшесі № 7, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Рустембеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын -орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Матай Байысов ауылы.
№ 118 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шымыр ауылы, Матай Байысов көшесі № 27, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Маметова атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын -орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шымыр ауылы.
№ 119 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Жеңіс көшесі № 49 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабулақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын - орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Жеңіс, Қабсаматов, Жапсарбаев, 8 Март, Титов, Б. Момышұлы, Қабанбай батыр, Королев, Қыдырбаев, О. Бөкеев, Резников, Алдабергенов № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, Әуезов № 1, 3, 5, 7, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, Қаратал № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, Қалдаяков № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
№ 120 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Төлеген Тоқтаров көшесі № 9, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шестаков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын -орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Пушкин, Южная, Соқпақбаев, Бақтыбай, Байсеиітова, Терешкова, Тоқтаров, Строительдер, Рысқұлбеков, Саумал Ноғайбаев, Некрасов, Рүстембеков, Айтеке би, М. Өтемісұлы, Нұрманбетов, Свердлов, Ш. Смаханұлы, Мади Бапұлы, Жақыпбаев № 115, 117, 119, 121, 123, 125, № 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, Гагарин № 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, № 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, Акименко № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, Шестаков № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, № 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, Оразбеков № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, М. Байысов № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, № 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, Шевченко № 81, 83, 85, 87, 89, № 68, 70, 72, 74, Көпесбаев № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, Ш. Уәлиханов № 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, Амангелді № 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Толстой № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
№ 121 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Сатпаева көшесі № 58, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Социалистік Еңбек Ері Нұрмолда Алдабергенов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: село Карабулак, улицы: Казангап, Бейсеуова, Дулатова, Панфилова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, Дайырова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Сатпаева с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, Сейфуллина с № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, с № 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, Гоголя с № 89, 91, 93, 95, 97, 99, с № 94, 96, 98, 100, Тойшыулы с № 31, 33, 35, 37, с № 28, 30, 32, Жакыпбаева с № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, с № 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, Гагарина с № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, с № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, Акименко с № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, c № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, М. Байысова с № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, с № 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Шестакова с № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, с № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, Оразбекова с № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 122.
Центр: село Карабулак, улица Акименко № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Титова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу". В границах: село Карабулак, улицы: Сычевского, Белинского, Ш. Айманова, Достоевского, Карабулакская, Чехова, Балпык би с № 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, с № 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, Ескельды би с № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, с № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, Шестакова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Шевченко с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Копесбаева с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Ш. Уалиханова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Амангельды с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Сыргабаева с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, И. Тайманова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Алтынсарина с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, Ауэзова с № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, № 38, 40, 42, 44, Ынтымак с № 34, 36, 38, 40, Оразбекова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Акименко № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, М. Байысова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, с № 4, 6, 8.
Избирательный участок № 123.
Центр: село Карабулак, улица Балпык би № 55, государственное коммунальное казенное предприятие "Районный Дом культуры Акима Ескельдинского района".

Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Қазанғап, Бейсеуов, Дулатов, Панфилов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, Дайыров № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Сәтпаев № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, Сейфуллин № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, с № 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, Гоголь № 89, 91, 93, 95, 97, 99, с № 94, 96, 98, 100, Тойшыұлы № 31, 33, 35, 37, с № 28, 30, 32, Жақыпбаев № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, № 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, Гагарин № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, Акименко № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, М. Байысов № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, № 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Шестаков № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, Оразбеков № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
№ 122 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Акименко көшесі № 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Титов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын -орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Сычевский, Белинский, Ш. Айманов, Достоевский, Қарабұлақ, Чехов, Балпық би № 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, № 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, Ескелді би № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, Шестаков № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Шевченко № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Көпесбаев № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Ш. Уәлиханов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Амангелді № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Сырғабаев № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, И. Тайманов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Алтынсарин № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, Әуезов № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, № 38, 40, 42, 44, Ынтымак № 34, 36, 38, 40, Оразбеков № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Акименко № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, М. Байысов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, № 4, 6, 8.
№ 123 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Балпық би көшесі № 55, "Ескелді ауданы әкімінің аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

В границах: село Карабулак, улицы: Забайкальская, Плеханова, Б. Асанова, Береговая, Алдабергенова с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, Сейфуллина с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, Гоголя с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, Б. Тойшыулы с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, Гагарина с № 1, 3, 5, 7, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Акименко с № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, с № 8, 10, 12, 14, 16, 18, М. Байысова с № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, с № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, Шестакова с № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Балпык би с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, Ескельды би с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Жакыпбаева с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
Избирательный участок № 124.
Центр: село Карабулак, улица Женис № 49 "А", коммунальное государственное учреждение "Карабулакская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу" (левое крыло).

Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Забайкальская, Плеханов, Б. Асанов, Береговая, Алдабергенов № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, Сейфуллин № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, Гоголь № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, Б. Тойшыұлы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, Гагарин № 1, 3, 5, 7, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Акименко № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, № 8, 10, 12, 14, 16, 18, М. Байысова № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, Шестаков № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Балпық би № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, Ескелді би № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Жақыпбаев № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
№ 124 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Жеңіс көшесі № 49 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабулақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын - орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (сол қанаты).

В границах: село Карабулак, улицы: Набережная, М. Маметовой, Жамбыла, Абая, Жумабаева, Интернациональная, Лихачева, Шакарима, Матросова, Герцена, Северная, Л. Хамиди, Цеткин, Ворошилова, Жетысу шугаласы, Калдаякова с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Ауэзова с № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, с № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Алдабергенова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185.
Избирательный участок № 125.
Центр: село Карабулак, улица Болашак № 11, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Мелькомбинат с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Карабулак, улицы: Аронулы, Есболатовой, Почтовая, Ыдырыса Ногайбаева, Молдагуловой, Ломоносова, Д. Серикова, Автомобилистов, Р. Кошкарбаева, Ковалевской, Алдабергенова с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Каратальская с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 126.
Центр: село Карабулак, улица Сатпаева № 77, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия имени Ш.Уалиханова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Карабулак, улицы: Панфилова с № 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, с № 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, Сатпаева с № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, с № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, Дайырова с № 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, с № 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, Оразбекова с № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 "а", Шевченко с № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, с № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, Копесбаева с № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, с № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Ш. Уалиханова с № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, с № 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, Амангельды с № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, с № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Сыргабаева с № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, с № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, И. Тайманова с № 35, 37, 39, с № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Алтынсарина с № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, с № 44, 46, 48, 50, Ынтымак с № 1, 3, 5, 7, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Торебай акына с № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, Толстого с № 1, 3, 5, 7, с № 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 127.

Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Набережная, М. Маметова, Жамбыл, Абай, Жұмабаев, Интернациональная, Лихачев, Шәкәрім, Матросов, Герцен, Северная, Л. Хамиди, Цеткин, Ворошилов, Жетісу шұғыласы, Қалдаяқов № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Әуезов № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Алдабергенов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185.
№ 125 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Болашақ көшесі № 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мелькомбинат негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын -орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Аронұлы, Есболатова, Почтовая, Ыдырыс Ноғайбаев, Молдағұлова, Ломоносов, Д. Серіков, Автомобилистов, Р. Қошқарбаев, Ковалевская, Алдабергенов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Қаратал № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
№ 126 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Сатпаев көшесі № 77, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш Уәлиханов атындағы орта мектеп- гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Панфилов № 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, № 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, Сәтпаев № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, Дайыров № 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, № 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, Оразбеков № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 "а", Шевченко № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, Көпесбаев № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Ш. Уәлиханов № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, № 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, Амангелді № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Сырғабаев № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, И. Тайманова № 35, 37, 39, № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Алтынсарин № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, № 44, 46, 48, 50, Ынтымақ № 1, 3, 5, 7, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Төребай ақын № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, Толстой № 1, 3, 5, 7, № 2, 4, 6, 8, 10, 12.
№ 127 сайлау учаскесі.

Центр: село Оркусак, улица Ауезова № 22, административное здание бригады № 5 коммандитного товарищества "Хильниченко и К".
В границах: село Оркусак.
Избирательный участок № 128.
Центр: село Акын Сара, улица Абая № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш.Уалиханова с начальной школой Акешки" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: села Акын Сара, Тамбала, Актума.
Избирательный участок № 129.
Центр: село Акешки, улица Сатпаева № 5 начальная школа Акешки.
В границах: село Акешки.
Избирательный участок № 130.
Центр: село Коныр, улица Абая № 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Коныр" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Коныр.
Избирательный участок № 131.
Центр: село Коктобе, улица Мектеп № 19, коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа Коктобе с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Ескельдинскому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Коктобе, Алмалы.
Избирательный участок № 132.
Центр: село Карабулак, улица Оразбекова № 10, государственное учреждение "Отдел полиции Ескельдинского района Департамента полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
В границах: село Карабулак, территория районного отдела полиции.

Орталығы: Өрқусақ ауылы, Ауезов көшесі № 22, "Хильниченко и К" сенім серіктестігінің № 5 бригадасының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Өрқусақ ауылы.
№ 128 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақын Сара ауылы, Абая көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Уалиханов атындағы орта мектебі Ақешкі бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Акын Сара, Тамбала, Ақтұма ауылдары.
№ 129 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақешкі ауылы, Сатпаев көшесі № 5 Ақешкі бастауыш мектебі.
Шекарасы: Ақешкі ауылы.
№ 130 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоңыр ауылы, Абай көшесі № 22, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Коңыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қоңыр ауылы.
№ 131 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктөбе ауылы, Мектеп көшесі № 19, "Жетісу облысы білім басқармасының Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қөктөбе орталау мектебі мектепке дейінгі шағын -орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көктөбе, Алмалы ауылдары.
№ 132 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Оразбеков көшесі № 10, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Ескелді ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, аудандық полиция бөлімінің аумағы.