О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-220 "О бюджете Илийского района на 2020-2022 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 7 апреля 2020 года № 54-234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2020 года № 5456
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 49-220 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5378, опубликован 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 161 970 014 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 139 798 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления 51 924 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 574 771 тысяча тенге;
поступления трансфертов 21 544 423 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 36 590 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 35 797 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 793 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 21 507 833 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 675 392 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 6 832 441 тысяча тенге;
2) затраты 178 951 514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 113 477 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 163 154 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 49 677 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 17 094 977 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 17 094 977 тысяч тенге.";
в пункте 3:

Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-220 "Іле ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 54-234 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 сәуірде № 5456 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5378 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 161 970 014 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 139 798 896 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 51 924 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 574 771 мың теңге;
трансферттер түсiмі 21 544 423 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 36 590 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 35 797 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 793 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 21 507 833 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 675 392 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 832 441 мың теңге;
2) шығындар 178 951 514 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 113 477 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 163 154 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 49 677 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 17 094 977 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 17 094 977 мың теңге.".
3-тармақтағы:

цифры "84 704" заменить на цифры "183 525".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Илийского
районного маслихата М. Егембердиева
Секретарь Илийского
районного маслихата Р. Абилова

"84 704" саны "183 525" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Егембердиева
Іле аудандық мәслихатының
хатшысы Р. Абилова

867 459
002
Программа занятости
205 987
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
59 648
006
Оказание жилищной помощи
14 281
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
161 392
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 225
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
142 169
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
214 096
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60 661
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
138 010
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102 510
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
37 714
021
Капитальные расходы государственного органа
9 060
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 506
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
35 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
35 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
500
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 278 217
1
Жилищное хозяйство
1 604 473
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
94 200
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
94 200
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 211 239
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
991 474
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
219 765
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
299 034
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

867 459
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
205 987
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
59 648
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14 281
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
161 392
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 225
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
142 169
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
214 096
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60 661
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
138 010
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102 510
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 230
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
37 714
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 060
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 506
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
35 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
500
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 278 217
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 604 473
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
94 200
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
94 200
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 211 239
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
991 474
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
219 765
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
299 034
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер