О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2020-2022 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 6 апреля 2020 года № 53-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2020 года № 5457
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 50-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5392, опубликован 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 36 710 728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 427 245 тысяч тенге;
неналоговые поступления 21 492 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 189 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов 18 072 770 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 967 679 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 967 606 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 73 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 17 105 091 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 817 965 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 6 287 126 тысяч тенге;
2) затраты 50 225 218 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 184 886 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 236 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 51 939 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 699 376 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 699 376 тысяч тенге.";
в пункте 2:
цифры "99 691" заменить на цифры "139 567".

Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 "Қарасай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 53-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 сәуірде № 5457 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағы және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5392 тіркелген, 2020 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 710 728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 427 245 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 21 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 189 221 мың теңге;
трансферттер түсімдері 18 072 770 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 967 679 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 967 606 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 73 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 17 105 091 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 817 965 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 287 126 мың теңге;
2) шығындар 50 225 218 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 184 886 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 236 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 51 939 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 699 376 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 699 376 мың теңге.";
2-тармақтағы:
"99 691" саны "139 567" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата Ж. Донбаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата А. Кошкимбаев

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Донбаев
Қарасай аудандық мәслихатының
хатшысы А. Кошкимбаев

17 456
018
Организация профессионального обучения
17 456
9
Прочие услуги в области образования
1 935 170
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 935 170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 859
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
36 750
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
518 340
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 251
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
71 760
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 426
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
415 407
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
867 077
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 091 865
1
Социальное обеспечение
1 074 326
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 050 664
005
Государственная адресная социальная помощь
1 050 664
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 662
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 637
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
16 025
2
Социальная помощь
888 448
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
888 448
002
Программа занятости
216 161
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
57 275
006
Оказание жилищной помощи
64
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
229 162
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 362
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
99 389
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

17 456
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
17 456
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1 935 170
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1 935 170
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 859
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
36 750
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
518 340
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 251
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
71 760
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 426
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
415 407
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трнасферттер
867 077
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 091 865
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 074 326
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
1 050 664
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1 050 664
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
23 662
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 637
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
16 025
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
888 448
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
216 161
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
57 275
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
64
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
229 162
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 362
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
99 389
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну