О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2020-2022 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27 июля 2020 года № 56-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 августа 2020 года № 5587
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 50-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5392, опубликован 14 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 40 590 427 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 390 864 тысячи тенге;
неналоговые поступления 21 492 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 189 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов 20 988 850 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 967 679 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 967 606 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 73 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 20 021 171 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13 895 593 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 6 125 578 тысяч тенге;
2) затраты 54 104 917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 194 411 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 246 350 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 51 939 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 708 901 тысяча тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 "Қарасай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 56-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 5 тамызда № 5587 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5392 тіркелген, 2020 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40 590 427 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 390 864 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 21 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 189 221 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 988 850 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 967 679 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 967 606 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 73 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 20 021 171 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13 895 593 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 125 578 мың теңге;
2) шығындар 54 104 917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 194 411 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 246 350 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 51 939 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 708 901 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 708 901 тысяча тенге.".
в пункте 2:
цифры "139 567" заменить на цифру "179 567".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 708 901 мың теңге.".
2-тармақтағы:
"139 567" саны "179 567" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата А. Исаева
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от 27 июля 2020 года № 56-3
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 50-3
Бюджет Карасайского района на 2020 год
Категории Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Исаева
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдесі № 56-3 шешіміне қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-3 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қарасай ауданының бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

20 859
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
357 577
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
518 340
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 251
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
71 760
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 426
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
706 878
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
867 077
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 415 486
1
Социальное обеспечение
1 786 730
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 763 068
005
Государственная адресная социальная помощь
1 763 068
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 662
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 637
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
16 025
2
Социальная помощь
1 495 665
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 495 665
002
Программа занятости
753 993
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53 275
006
Оказание жилищной помощи
64
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
228 924
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 362
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
99 389
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
301 124
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 534
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

20 859
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
357 577
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
518 340
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 251
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
71 760
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 426
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
706 878
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трнасферттер
867 077
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 415 486
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 786 730
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
1 763 068
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1 763 068
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
23 662
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 637
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
16 025
2
Әлеуметтiк көмек
1 495 665
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
1 495 665
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
753 993
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53 275
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
64
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
228 924
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 362
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
99 389
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
301 124
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 534
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер