О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2020-2022 годы
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 53-314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 января 2020 года № 5413.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 36 468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 228 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 32 240 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 726 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 514 тысяч тенге;
2) затраты 37 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 167 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 65-370 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 516 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 349 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 22 167 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 484 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 683 тысячи тенге;
2) затраты 27 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 020 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 020 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 65-370 (вводится в действие с 01.01.2020).

Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 53-314 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 қаңтарда № 5413 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 468 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 240 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 726 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 514 мың теңге;
2) шығындар 37 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 167 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 19.11.2020 № 65-370 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 516 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 167 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 484 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 683 мың теңге;
2) шығындар 27 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 020 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 020 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 19.11.2020 № 65-370 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 124 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 124 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 65-370 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Каспанского сельского округа на 2020-2022 годы
согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 48 537 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 46 273 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26 205 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 068 тысяч тенге;
2) затраты 48 537 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 65-370 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31 029 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 316 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 28 676 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 306 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 370 тысяч тенге;
2) затраты 31 029 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 65-370 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить бюджет Сарбулакского сельского округа на 2020-2022 годы
согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 41 592 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 642 тысячи тенге;
неналоговые поступления 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 124 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 19.11.2020 № 65-370 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020-2022 жылдарға арналған Қаспан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 537 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 46 273 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26 205 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 068 мың теңге;
2) шығындар 48 537 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 19.11.2020 № 65-370 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 029 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 676 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 306 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 370 мың теңге;
2) шығындар 31 029 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 19.11.2020 № 65-370 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41 592 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Садыкова
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 09 января 2020 года № 53-314
Бюджет Алтынемелского сельского округа на 2020 год

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Садыкова
Кербұлақ аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 09 қаңтардағы № 53-314 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті