О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 9 января 2020 года № 53-314 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2020-2022 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 14 августа 2020 года № 60-351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 августа 2020 года № 5613
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 53-314 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 5413, опубликован 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 148 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 228 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 21 920 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 406 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 514 тысяч тенге;
2) затраты 27 315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 167 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 696 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 349 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 21 347 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 664 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 683 тысяча тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 53-314 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 тамыздағы № 60-351 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 19 тамызда № 5613 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 53-314 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5413 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 148 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 920 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 406 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 514 мың теңге;
2) шығындар 27 315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 167 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 696 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 347 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 664 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 683 мың теңге;

субвенции 22 110 тысяч тенге;
2) затраты 78 481 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 372 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 372 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шанханайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 67 231 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 691 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 61 540 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 39 744 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 796 тысяч тенге;
2) затраты 67 930 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 699 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 699 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Сарыозекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 426 132 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 66 324 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 359 808 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 286 332 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 73 476 тысяч тенге;
2) затраты 431 256 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 124 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 124 тысячи тенге.";
"11. Утвердить бюджет Каспанского сельского округа на 2020-2022 годы
согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 48 399 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 46 135 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26 067 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 22 110 мың теңге;
2) шығындар 78 481 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 372 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 372 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Шанханай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67 231 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 61 540 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 39 744 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 796 мың теңге;
2) шығындар 67 930 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 699 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 699 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 426 132 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 66 324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 359 808 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 286 332 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 73 476 мың теңге;
2) шығындар 431 256 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 124 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қаспан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 46 135 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26 067 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 20 068 тысяч тенге;
2) затраты 48 399 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"12. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 591 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 316 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 28 238 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 868 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 370 тысяч тенге;
2) затраты 30 591 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"13. Утвердить бюджет Сарыбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28 497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 642 тысячи тенге;
неналоговые поступления 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 25 845 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 895 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 950 тысяч тенге;
2) затраты 28 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"14. Утвердить бюджет Сарыбастауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 37 108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 293 тысячи тенге;
неналоговые поступления 294 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 33 521 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 704 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 20 068 мың теңге;
2) шығындар 48 399 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 591 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 238 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 868 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 370 мың теңге;
2) шығындар 30 591 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 497 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 845 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 895 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 950 мың теңге;
2) шығындар 28 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 108 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 294 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 521 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 704 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 и 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 және 43-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.