О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2019 года № 57-1 "О бюджете Коксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 24 июля 2020 года № 62-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 августа 2020 года № 5582
В соответствиис пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 57-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5377, опубликован 09 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 11 734 997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 095 118 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 752 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 557 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10 624 570 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 417 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 10 624 153 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 651 894 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 527 071 тысяча тенге;
субвенции 4 445 188 тысяч тенге;
2) затраты 14 389 764 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 144 418 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 193 669 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 49 251 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 799 185 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 799 185 тысяч тенге.";

Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 57-1 "Көксу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 62-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 5 тамызда № 5582 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 57-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5377 тіркелген, 2020 жылдың 09 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 734 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 095 118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 752 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6 557 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 624 570 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 417 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 10 624 153 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 651 894 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 527 071 мың теңге;
субвенциялар 4 445 188 мың теңге;
2) шығындар 14 389 764 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 144 418 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 193 669 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 49 251 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 799 185 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 799 185 мың теңге.";

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района О. Нуртаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы О. Нуртаев
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

5 804
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41 125
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 817
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66 501
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40 518
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39 033
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 585
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 330
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 312
021
Капитальные расходы государственных органов
6 578
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 052
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
188
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 125
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
8 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
125
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 601 020
1
Жилищное хозяйство
1 373 162
467
Отдел строительства района (города областного значения)
829 453
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
579 659
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
249 794
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
543 709
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
19 976
003
Капитальные расходы государственных органов
188
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19 500
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
357 266
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

5 804
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41 125
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 817
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
66 501
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40 518
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 033
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 585
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 460
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 330
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 312
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 578
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 052
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
188
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 125
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
8 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
125
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 601 020
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 373 162
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
829 453
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
579 659
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
249 794
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
543 709
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
19 976
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
188
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19 500
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
357 266
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер