О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2020-2022 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 6-66-381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 января 2020 года № 5399.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 551 796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 296 456 тысяч тенге;
поступления трансфертов 255 340 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 255 340 тысяч тенге;
2) затраты 560 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 551 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 551 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 6-81-443 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 297 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 594 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 152 тысячи тенге;
субвенции 15 442 тысячи тенге;
2) затраты 29 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 469 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 469 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 6-79-436 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 36 289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 552 тысячи тенге;
поступления трансфертов 26 737 тысяч тенге, в том числе:

Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 6-66-381 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қаңтарда № 5399 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 551 796 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 296 456 мың теңге;
трансферттер түсімі 255 340 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 255 340 мың теңге;
2) шығындар 560 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 551 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 551 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 6-81-443 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 891 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 297 мың теңге;
трансферттер түсімі 23 594 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 152 мың теңге;
субвенциялар 15 442 мың теңге;
2) шығындар 29 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 469 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 6-79-436 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 289 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 552 мың теңге;
трансферттер түсімі 26 737 мың теңге, оның ішінде:

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 462 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 462 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 6-81-443 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 76 947 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 919 тысяч тенге;
поступления трансфертов 69 028 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 49 576 тысяч тенге;
субвенции 19 452 тысячи тенге;
2) затраты 77 208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 261 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 261 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 6-81-443 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 210 393 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 36 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления 64 тысячи тенге;
поступления трансфертов 173 705 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 166 387 тысяч тенге;
субвенции 7 318 тысяч тенге;
2) затраты 229 498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 19 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19 105 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 6-81-443 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 85 964 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 793 тысячи тенге;
поступления трансфертов 80 171 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 57 300 тысяч тенге;
субвенции 22 871 тысяча тенге;
2) затраты 87 265 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 462 мың теңге.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 6-81-443 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020-2022 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76 947 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 919 мың теңге;
трансферттер түсімі 69 028 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 49 576 мың теңге;
субвенциялар 19 452 мың теңге;
2) шығындар 77 208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 261 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 261 мың теңге.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 6-81-443 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020-2022 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 210 393 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 36 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 64 мың теңге;
трансферттер түсімі 173 705 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 166 387 мың теңге;
субвенциялар 7 318 мың теңге;
2) шығындар 229 498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 19 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 19 105 мың теңге.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 6-81-443 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 85 964 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 793 мың теңге;
трансферттер түсімі 80 171 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57 300 мың теңге;
субвенциялар 22 871 мың теңге;
2) шығындар 87 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Д. Акшалов
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 9 января 2020 года № 6-66-381
Бюджет города Жаркент на 2020 год

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Д. Акшалов
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 6-66-381 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Жаркент қаласының бюджеті

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0