О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 6-65-372 "О бюджете Панфиловского района на 2020-2022 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 4 ноября 2020 года № 6-78-433. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2020 года № 5745
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 6-65-372 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5384, опубликован 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 701 984 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 845 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20 560 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 159 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 676 577 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 182 622 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 107 954 тысячи тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 263 тысячи тенге;
поступления трансфертов из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на компенсацию потерь районного (города областного значения) бюджета 74 405 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 19 493 955 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 765 880 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 895 696 тысяч тенге;
субвенции 5 832 379 тысяч тенге;
2) затраты 26 957 324 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 80 103 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 106 319 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 26 216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-65-372 "Панфилов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 6-78-433 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 қарашада № 5745 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-65-372 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5384 тіркелген, 2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 701 984 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 845 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 560 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 159 120 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 676 577 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 182 622 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 107 954 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 263 мың теңге;
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері 74 405 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 19 493 955 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 765 880 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 895 696 мың теңге;
субвенциялар 5 832 379 мың теңге;
2) шығындар 26 957 324 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 80 103 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 106 319 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 26 216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 335 443 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 335 443 тысячи тенге.";
в пункте 5
цифры "103 014" заменить на цифры "101 004".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 335 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 335 443 мың теңге.";
5-тармақтағы
"103 014" саны "101 004" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

38 795
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 571
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 241
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 021
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
134 397
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 240
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
77 128
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71 028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 414
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 130
021
Капитальные расходы государственного органа
2 138
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 015
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 331
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 650 244
1
Жилищное хозяйство
1 865 465
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 298 876
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 135 694
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
163 182
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
566 589
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
18 460
003
Капитальные расходы государственного органа
388
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 328
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
34 586
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 897
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан

38 795
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 571
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 241
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
91 021
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
134 397
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 240
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
77 128
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71 028
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 414
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 130
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 138
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 015
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 331
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 650 244
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 865 465
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 298 876
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 135 694
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
163 182
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
566 589
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
18 460
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1 328
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
34 586
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16 897
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу