О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2020 года № 61-258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 августа 2020 года № 5626
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 55-235 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5411, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 718 321 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 652 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 65 974 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 65 974 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 795 406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 77 085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 77 085 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 113 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 88 493 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 24 857 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 24 857 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 126 358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 61-258 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 21 тамызда № 5626 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық маслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5411 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 718 321 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 652 347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 65 974 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 65 974 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 795 406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 77 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 77 085 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 113 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 88 493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 857 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 24 857 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 126 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 250 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 250 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Сембаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 17 августа 2020 года № 61-258
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235
Бюджет города Талгар на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Сембаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 61-258 шешіміне 1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы шешіміне 1-қосымша
2020 жылғы Талғар қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер