О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 10 января 2020 года № 6-60-347 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2020-2022 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20 апреля 2020 года № 6-64-369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2020 года № 5502
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 6-60-347 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5415, опубликован 28 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 331484 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 63543 тысяч тенге;
поступления трансфертов 267941 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48683 тысячи тенге;
субвенции 219258 тысяч тенге;
2) затраты 345514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14030 тысяч тенге";
"2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 38489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5397 тысяч тенге;
поступления трансфертов 33092 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8060 тысяч тенге;
субвенции 25032 тысячи тенге;
2) затраты 38493 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 тысяча тенге;

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 6-60-347 "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 6-64-369 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 28 сәуірде № 5502 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 6-60-347 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5415 тіркелген, 2020 жылдың 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 -тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 331484 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 63543 мың теңге;
трансферттер түсімі 267941 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48683 мың теңге;
субвенциялар 219258 мың теңге.
2) шығындар 345514 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14030 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14030 мың теңге";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 38489 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5397 мың теңге;
трансферттер түсімі 33092 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8060 мың теңге;
субвенциялар 25032 мың теңге.
2) шығындар 38493 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 тысяча тенге";
"3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23261 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 2997 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20264 тысячи тенге, в том числе:
субвенции 20264 тысячи тенге;
2) затраты 23262 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге";
"4. Утвердить бюджет Больше Аксуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33935 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5812 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28123 тысячи тенге, в том числе:
субвенции 28123 тысячи тенге;
2) затраты 33939 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 тысячи тенге";
"5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24375 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5012 тысячи тенге;
поступления трансфертов 19363 тысячи тенге, в том числе:
субвенции 19363 тысячи тенге;
2) затраты 24376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге";
"6. Утвердить бюджет Тиирменского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 41884 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5324 тысячи тенге;
поступления трансфертов 36560 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12562 тысячи тенге;
субвенции 23998 тысяч тенге;
2) затраты 49389 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 мың теңге";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23261 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2997 мың теңге;
трансферттер түсімі 20264 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 20264 мың теңге.
2) шығындар 23262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Үлкен Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33935 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5812 мың теңге;
трансферттер түсімі 28123 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 28123 мың теңге.
2) шығындар 33939 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 мың теңге";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5012 мың теңге;
трансферттер түсімі 19363 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 19363 мың теңге.
2) шығындар 24376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Тиірмен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41884 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5324 мың теңге;
трансферттер түсімі 36560 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12562 мың теңге;
субвенциялар 23998 мың теңге.
2) шығындар 49389 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 тысяча тенге".
15. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 мың теңге".
15. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0