О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 10 января 2020 года № 6-60-347 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2020-2022 годы"
Решение Уйгуркского районного маслихата Алматинской области от 26 ноября 2020 года № 6-72-409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2020 года № 5777
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 6-60-347 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5415, опубликован 28 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 394990 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 63543 тысячи тенге;
поступления трансфертов 331447 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 112189 тысяч тенге;
субвенции 219258 тысяч тенге;
2) затраты 420443 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 25453 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 25453 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 39154 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5397 тысяч тенге;
поступления трансфертов 33757 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8725 тысяч тенге;
субвенции 25032 тысячи тенге;
2) затраты 39558 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 404 тысячи тенге;

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 6-60-347 "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 6-72-409 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 қарашада № 5777 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 6-60-347 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5415 тіркелген, 2020 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 -тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 394990 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 63543 мың теңге;
трансферттер түсімі 331447 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 112189 мың теңге;
субвенциялар 219258 мың теңге.
2) шығындар 420443 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 25453 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 25453 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39154 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5397 мың теңге;
трансферттер түсімі 33757 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8725 мың теңге;
субвенциялар 25032 мың теңге.
2) шығындар 39558 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 404 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 404 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23872 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2997 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20875 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 611 тысяч тенге;
субвенции 20264 тысячи тенге;
2) затраты 23873 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Больше Аксуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 34155 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5812 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28343 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 220 тысяч тенге;
субвенции 28123 тысячи тенге;
2) затраты 34159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24525 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5012 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19513 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 150 тысяч тенге;
субвенции 19363 тысячи тенге;
2) затраты 25426 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 901 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 901 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Тиирменского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 42034 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5324 тысячи тенге;
поступления трансфертов 36710 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12712 тысяч тенге;
субвенции 23998 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 404 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23872 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2997 мың теңге;
трансферттер түсімі 20875 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 611 мың теңге;
субвенциялар 20264 мың теңге.
2) шығындар 23873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Үлкен Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 34155 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5812 мың теңге;
трансферттер түсімі 28343 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 220 мың теңге;
субвенциялар 28123 мың теңге.
2) шығындар 34159 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24525 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5012 мың теңге;
трансферттер түсімі 19513 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 150 мың теңге;
субвенциялар 19363 мың теңге.
2) шығындар 25426 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 901 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 901 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Тиірмен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42034 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5324 мың теңге;
трансферттер түсімі 36710 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12712 мың теңге;
субвенциялар 23998 мың теңге.

2) затраты 52139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10105 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Актамского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25265 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3897 тысяч тенге;
поступления трансфертов 21368 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 625 тысяч тенге;
субвенции 20743 тысячи тенге;
2) затраты 25266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"8. Утвердить бюджет Дардамтинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 46776 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9922 тысячи тенге;
поступления трансфертов 36854 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11585 тысяч тенге;
субвенции 25269 тысяч тенге;
2) затраты 47780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1004 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1004 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Кетпенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4072 тысячи тенге;
поступления трансфертов 23819 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 23819 тысяч тенге;
2) затраты 27894 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Мало-Диханского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2) шығындар 52139 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10105 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтам ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25265 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3897 мың теңге;
трансферттер түсімі 21368 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 625 мың теңге;
субвенциялар 20743 мың теңге.
2) шығындар 25266 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Дардамты ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46776 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9922 мың теңге;
трансферттер түсімі 36854 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11585 мың теңге
субвенциялар 25269 мың теңге.
2) шығындар 47780 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1004 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1004 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Кетпен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27891 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4072 мың теңге;
трансферттер түсімі 23819 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 23819 мың теңге.
2) шығындар 27894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Кіші Дихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1191 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1191 тысяча тенге.".
2. Приложения Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1191 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.