О присвоении наименования новой улице села Таскарасу Таскарасуского сельского округа
Решение акима Таскарасуского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 12 мая 2020 года № 05-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 мая 2020 года № 5526
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Таскарасу Таскарасуского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 декабря 2019 года, аким Таскарасуского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Ақкент" новой улице села Таскарасу Таскарасуского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таскарасуского сельского округа К. БАГБАЕВ

Тасқарасу ауылдық округінің Тасқарасу ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Тасқарасу ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 мамырдағы № 05-13 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 18 мамырда № 5526 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тасқарасу ауылдық округінің Тасқарасу ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ұйғыр ауданының Тасқарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқарасу ауылдық округінің Тасқарасу ауылының жаңа көшесіне "Ақкент" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасқарасу ауылдық оругінің әкімі К. БАГБАЕВ