О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 17 января 2020 года № 30-107 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2020-2022 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 21 апреля 2020 года № 33-118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2020 года № 5511
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2020-2022 годы" от 17 января 2020 года № 30-107 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5417, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 247 476 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов 226 606 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 217 953 тысячи тенге;
субвенции 8 653 тысячи тенге;
2) затраты 258 942 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 466 тысяч тенге;"
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 62 513 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 537 тысяч тенге;
поступления трансфертов 51 976 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38 538 тысяч тенге;
субвенции 13 438 тысяч тенге;
2) затраты 63 661 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 148 тысяч тенге;"
"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 30-107 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 33-118 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 28 сәуірде № 5511 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 30-107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5417 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 247 476 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 870 мың теңге;
трансферттер түсімдері 226 606 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 217 953 мың теңге;
субвенциялар 8 653 мың теңге;
2) шығындар 258 942 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 466 мың теңге;"
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62 513 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 537 мың теңге;
трансферттер түсімдері 51 976 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38 538 мың теңге;
субвенциялар 13 438 мың теңге;
2) шығындар 63 661 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 148 мың теңге;"
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 27 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 507 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 001 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 000 тысяч тенге;
субвенции 19 001 тысяча тенге;
2) затраты 27 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 826 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 034 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 290 тысяч тенге;
субвенции 18 744 тысячи тенге;
2) затраты 25 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"
"5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23 338 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 176 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 162 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 030 тысяч тенге;
субвенции 17 132 тысячи тенге;
2) затраты 23 338 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"
"6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 359 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 025 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 334 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 931 тысяча тенге;
субвенции 17 403 тысячи тенге;
2) затраты 26 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"
"7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 27 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 507 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 001 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 000 мың теңге;
субвенциялар 19 001 мың теңге;
2) шығындар 27 508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 826 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 034 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 290 мың теңге;
субвенциялар 18 744 мың теңге;
2) шығындар 25 860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 338 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 176 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 162 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 030 мың теңге;
субвенциялар 17 132 мың теңге;
2) шығындар 23 338 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 359 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 025 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 334 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 931 мың теңге;
субвенциялар 17 403 мың теңге;
2) шығындар 26 359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1, 3, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата Г. Дарубаева
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "21" апреля 2020 года № 33-118
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "17" января 2020 года № 30-107 "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Дарубаева
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "21" сәуірі № 33-118 шешіміне 1-қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "17" қаңтардағы № 30-107 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Кегенского районного маслихата от "21" апреля 2020 года № 33-118
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от "17" января 2020 года № 30-107 "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "21" сәуірі № 33-118 шешіміне 2- қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "17" қаңтардағы № 30-107 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

056
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от "21" апреля 2020 года № 33-118
Приложение 10 к решению Кегенского районного маслихата от "17" января 2020 года № 30-107 "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Карабулакского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "21" сәуірі № 33-118 шешіміне 4 қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "17" қаңтардағы № 30-107 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті
туралы" шешіміне 10-қосымша
2020 жылға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер