Об установлении ограничительных мероприятий на территории города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 30 января 2020 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 31 января 2020 года № 83. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 4 мая 2020 года № 264
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 04.05.2020 № 264 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 16 января 2020 года № 03-12/46, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные меры:
1) город Шымкент, Енбекшинский район, улица Аварийный поселок, дом № 10/3, квартира 8, в связи с выявлением очага заболевания бешенством по улице Аварийный поселок;
2) город Шымкент, Енбекшинский район, проспект Жибек жолы, дом № 30, квартира 8, в связи с выявлением очага бешенства по проспекту Жибек жолы, дом № 30;
3) город Шымкент, Енбекшинский район, микрорайон Еламан, Каратюбинское шоссе №670 в связи с выявлением очага бешенства в микрорайоне Еламан;
4) город Шымкент, Енбекшинский район, микрорайон Елтай, улица Айсауыт, дом № 56 в связи с выявлением очага бешенства по улице Айсауыт.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления, направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Б.Парманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Айтенов

Шымкент қаласы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 48 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 83 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 264 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 04.05.2020 № 264 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 1-1 тармағының 2) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 03-12/46 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Аварийный поселок көшесі № 10/3 үй, 8 пәтерде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Аварийный поселок көшесіне;
2) Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Жібек жолы даңғылы № 30 үй, 8 пәтерде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Жібек жолы даңғылы № 30 үйге;
3) Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Еламан шағын ауданы, Қаратөбе тас жолы № 670 үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Еламан шағын ауданына;
4) Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Елтай шағын ауданы, Айсауыт көшесі № 56 үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Айсауыт көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Б.Пармановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі М. Айтенов