О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506-6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 31 января 2020 года № 60/522-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 13 февраля 2020 года № 87
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506-6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 76, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 19 декабря 2019 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Маслихат города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

"Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506-6с шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 60/522-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 ақпанда № 87 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 76 тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласының мәслихаты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте: