Об утверждении Объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год и о признании утративших силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 1 апреля 2020 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 2 апреля 2020 года № 92. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 12) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404) "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год в пределах средств, выделенных из местного бюджета согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Шымкент от 21.09.2020 № 583 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Шымкент согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.

2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы және Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 196 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 92 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Агроөнеркәсіп кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 12) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген), Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) 2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) жергілікті бюджет қаражаты есебінен 2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 21.09.2020 № 583 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулылары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
3. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент М.Исахова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Айтенов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент
от "1" апреля 2020 года № 196
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Шымкент от 10.12.2020 № 782 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направления субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1.
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары М.Исаховқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "1" сәуірдегі
№ 196 қаулысына 1- қосымша
2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 10.12.2020 № 782 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия соммасы, теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемі
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1.
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

30 000
6 315
189 476 885
1.2.
Маточное поголовье мелкого рогатого скота
5 000
24 023
120 115 000
1.3.
Маточное поголовье лошадей
20 000
651
13 020 000
Итого
322 611 885
Приложение 2
к постановлению акимата
города Шымкент
от "1" апреля 2020 года № 196
Перечень постановлений акимата города Шымкент признанных утратившими силу
1. Постановление акимата города Шымкент от 15 апреля 2019 года № 305 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 36, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 апреля 2019 года);

30 000
6 315
189 476 885
1.2.
Ұсақ малдың аналық басы
5 000
24 023
120 115 000
1.3.
Жылқының аналық басы
20 000
651
13 020 000
Барлығы
322 611 885
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "1" сәуірдегі
№ 196 қаулысына 3-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді – Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 10.12.2020 № 782 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Шымкент қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 305 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 19 сәуірде жарияланған) қаулысы;

2. Постановление акимата города Шымкент от 20 ноября 2019 года № 894 "О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 15 апреля 2019 года № 305 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 71, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 ноября 2019 года);
3. Постановление акимата города Шымкент от 23 декабря 2019 года № 980 "О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 15 апреля 2019 года № 305 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 79, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 декабря 2019 года).

2. Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 894 "Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 305 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 71 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық банкінде 2019 жылғы 27 қарашада жарияланған) қаулысы;
3. Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 980 "Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 305 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 79 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық банкінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) қаулысы.