Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 18 мая 2020 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 20 мая 2020 года № 105
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Н.Ергешбек.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент
от "18" мая 2020 года № 293
Перечень рыбных водоемов города Шымкент
Наименование водоемов
Расположение
1
Водохранилище Тогус
город Шымкент, поселок Айнатас
2
Водохранилище Бадам
город Шымкент, поселок Маятас
3
Водохранилище Текесу
город Шымкент, поселок Текесу
4
Водохранилище Акжар
город Шымкент, поселок Актас

Шымкент қаласының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесiн бекiту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 293 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 105 болып тіркелді
"Жануарлар әлемін қорғау, өсіру және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесi осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Н.Ергешбекке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "18" мамыры
№ 293 қаулысына
қосымша
Шымкент қаласының балық шаруашылық су айдындарының тiзбесi
Су айдындарының атауы
Орналасқан жері
1
Тоғыс су қоймасы
Шымкент қаласы, Айнатас ауылы
2
Бадам су қоймасы
Шымкент қаласы, Маятас ауылы
3
Текесу су қоймасы
Шымкент қаласы, Текесу ауылы
4
Ақжар су қоймасы
Шымкент қаласы, Ақтас ауылы