О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/495-6с "О бюджете города Шымкент на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 12 июня 2020 года № 65/563-6c. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 16 июня 2020 года № 110. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/495-6с "О бюджете города Шымкент на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 72, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 18 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 357 936 678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 125 026 497 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 636 006 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 610 533 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 224 663 642 тысяч тенге;
2) затраты – 392 632 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 7 608 662 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 391 338 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10 000 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 146 937 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13 146 937 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 40 234 009 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 234 009 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города на 2020 год в сумме 3 250 550 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;

"2020-2022 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/495-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 65/563-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 маусымда № 110 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 - бабының 1 - тармағына, 111 - бабының 1 - тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоксандағы № 58/495-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 72 тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 357 936 678 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 125 026 497 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 636 006 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 610 533 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 224 663 642 мың теңге;
2) шығындар – 392 632 412 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 7 608 662 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 2 391 338 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 000 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 146 937 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 13 146 937 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 234 009 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 234 009 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қала әкімдігінің 2020 жылға арналған резервi 3 250 550 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылған мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
маслихата города Шымкент Р. Бектурганов
Секретарь маслихата
города Шымкент Г. Ташкараев
Приложение 1
к решению маслихата города
Шымкент от 12 июня 2020 года
№ 65/563-6с
Приложение 1
к решению маслихата города

3) ресми жарияланған кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
Шымкент қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы Р. Бектурганов
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Г. Ташкараев
Шымкент қаласы мәслихатының
2020 жылғы 12 маусымдағы
№ 65/563-6с шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының

226 623
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
224 635
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 988
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
9 798 104
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
361 573
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 263 355
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
76 937
011
Капитальные расходы государственного органа
4 315
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
198 060
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
202 898
029
Методическая работа
126 763
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 564 203
05
Здравоохранение
18 251 068
2
Охрана здоровья населения
7 003 826
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 126 826
006
Услуги по охране материнства и детства
214 840
007
Пропаганда здорового образа жизни
129 669
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
782 188
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
129
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
5 877 000
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 877 000
03
Специализированная медицинская помощь
2 840 508
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 840 508
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 840 508
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 406 734
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
8 406 734
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
130 357
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

226 623
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
224 635
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 988
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
9 798 104
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
361 573
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 263 355
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
76 937
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 315
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
198 060
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
202 898
029
Әдістемелік жұмыс
126 763
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 564 203
05
Денсаулық сақтау
18 251 068
2
Халықтың денсаулығын қорғау
7 003 826
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 126 826
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
214 840
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
129 669
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
782 188
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
129
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
5 877 000
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 877 000
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2 840 508
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 840 508
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 840 508
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 406 734
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
8 406 734
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 357
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

133 349
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
30 529
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 865
030
Капитальные расходы государственного органа
12 155
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 060 479
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
41 220 326
1
Социальное обеспечение
2 507 981
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
493 657
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
387 077
037
Социальная реабилитация
106 580
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
1 994 324
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
632 885
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
669 973
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
691 466
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
20 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
20 000
2
Социальная помощь
35 879 748
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
35 879 748
003
Программа занятости
4 882 944
004
Государственная адресная социальная помощь
27 070 477
007
Оказание жилищной помощи
30 114
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 561 926
009
Социальная поддержка инвалидов
1 037 683
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
765 114
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
145 349
030
Обеспечение деятельности центров занятости
386 141
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

133 349
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
30 529
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
39 865
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12 155
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
8 060 479
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
41 220 326
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 507 981
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
493 657
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
387 077
037
Әлеуметтік сауықтандыру
106 580
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
1 994 324
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
632 885
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
669 973
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
691 466
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
20 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
20 000
2
Әлеуметтiк көмек
35 879 748
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
35 879 748
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4 882 944
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27 070 477
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 114
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 561 926
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 037 683
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
765 114
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
145 349
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
386 141
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

2 832 597
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
2 617 568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
372 851
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8 063
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
114 595
026
Капитальные расходы государственного органа
8 455
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
132 481
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54 772
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 890 189
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 162
383
Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы
100 000
068
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
100 000
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города республиканского значения, столицы
115 029
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
80 880
003
Капитальные расходы государственного органа
1 173
004
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
32 976
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
94 143 102
1
Жилищное хозяйство
59 067 233
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
3 724 182
010
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3 724 182
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 307 273
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 300 739
025
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
1 006 534
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
50 309 319
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
35 638 630
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 583 928
035
Развитие объектов сельского хозяйства
58 393
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

2 832 597
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
2 617 568
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
372 851
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8 063
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
114 595
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 455
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
132 481
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
54 772
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 890 189
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 162
383
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
100 000
068
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
100 000
388
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
115 029
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
80 880
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 173
004
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
32 976
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
94 143 102
1
Тұрғын үй шаруашылығы
59 067 233
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
3 724 182
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3 724 182
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 307 273
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 300 739
025
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
1 006 534
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
50 309 319
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
35 638 630
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 583 928
035
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
58 393
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

6 912 154
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
6 912 154
012
Развитие теплоэнергетической системы
6 912 154
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7 284 288
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
7 284 288
029
Развитие газотранспортной системы
7 284 288
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 972 466
1
Сельское хозяйство
5 455 265
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
5 455 265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
205 528
002
Поддержка семеноводства
5 885
003
Капитальные расходы государственного органа
3 458
006
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
600
008
Организация санитарного убоя больных животных
454
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
876
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
129 721
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
39 223
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 176
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
2 980
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
130 800
028
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
682 671
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 396
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
15 709
033
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3 830
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
105 146
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 280 593
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

6 912 154
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 912 154
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
6 912 154
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7 284 288
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 284 288
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
7 284 288
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 972 466
1
Ауыл шаруашылығы
5 455 265
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
5 455 265
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
205 528
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
5 885
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 458
006
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
600
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
454
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
876
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
129 721
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
39 223
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 176
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
2 980
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
130 800
028
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
682 671
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
6 396
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
15 709
033
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 830
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
105 146
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 280 593
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

1 140 687
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
20 000
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
500 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
164 368
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
15 164
3
Лесное хозяйство
600 655
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
600 655
021
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
600 655
5
Охрана окружающей среды
755 205
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
755 205
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
57 955
004
Мероприятия по охране окружающей среды
51 506
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
266 930
012
Капитальные расходы государственного органа
15 645
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
363 169
6
Земельные отношения
200 804
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
200 804
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
180 988
008
Капитальные расходы государственного органа
19 816
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 960 537
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
1 960 537
023
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
1 960 537
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
507 016
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
507 016
324
Управление градостроительного контроля города республиканского значения, столицы
103 027
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере градостроительного и земельного контроля
98 960
003
Капитальные расходы государственного органа
4 067
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы

1 140 687
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
20 000
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
500 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
164 368
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
15 164
3
Орман шаруашылығы
600 655
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
600 655
021
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
600 655
5
Қоршаған ортаны қорғау
755 205
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
755 205
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 955
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
51 506
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
266 930
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 645
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
363 169
6
Жер қатынастары
200 804
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
200 804
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
180 988
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 816
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 960 537
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
1 960 537
023
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
1 960 537
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
507 016
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
507 016
324
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қала құрылысын бақылау басқармасы
103 027
001
Жергілікті мемлекеттік қала құрылысы және жерді бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 960
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 067
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы

772 779
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
55 000
9
Прочие
13 012 110
123
Аппарат акима района в городе
2 660 779
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 660 779
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 486 949
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 486 949
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
167 766
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
167 766
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 281 819
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 281 819
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
3 250 550
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
3 250 550
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
160 867
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
128 867
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
32 000
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
340 185
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
340 185
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
378 188
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
378 188
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
285 007
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
247 518
003
Капитальные расходы государственного органа

772 779
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
55 000
9
Басқалар
13 012 110
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 660 779
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 660 779
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 486 949
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 486 949
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
167 766
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
167 766
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 281 819
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 281 819
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
3 250 550
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
3 250 550
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
160 867
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
128 867
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
32 000
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
340 185
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
340 185
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
378 188
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
378 188
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
285 007
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
247 518
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары