Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 30 сентября 2020 года № 592. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 1 октября 2020 года № 134. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 5 августа 2022 года № 1464
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 05.08.2022 № 1464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 Правил внутренней торговли (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 12 января 2016 года), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 2 апреля 2018 года № 161 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Шымкент" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4547, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 28 апреля 2018 года).
3. Государственному учереждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкента после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Саттыбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент № 592

Шымкент қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 592 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 134 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 1464 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 05.08.2022 № 1464 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына, Ішкі сауда қағидалары Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2016 жылы 12 қаңтарында электрондық түрде жарияланған) бұйрығының 102-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Шымкент қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 161 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу туралы тізілімінде № 4547 нөмірімен тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 28 сәуірінде электрондық түрде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Сәттібаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің