Об утверждении коэффициента зонирования в городе Шымкент, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2021 год
Постановление акимата города Шымкент от 30 ноября 2020 года № 752. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 30 ноября 2020 года № 140. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других объязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегестрирован а Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17847) акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в городе Шымкент, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2021 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкента после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Айманбетову М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Шымкент М. Айтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Комитета государственных доходов
Министерства Финансов Республики Казахстан
Султангазиев М.
"____" __________2020 г.
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
№ 752 от 30 ноября 2020 года
Коэффициент зонирования в городе Шымкент, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2021 год
Зоны
Местоположение учетных кварталов
Коэффициенты зонирования
1
По району Аль-Фараби кадастровые № 001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 022;
По району Абай кадастровые № 010, 014, 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 040, 041, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 049, 050, 051, 052, 053, 055, 056, 057, 058, 059, 060, 061, 062, 063, 064, 065, 066, 068, 069, 070, 071;

Салық салу объектісінің елді мекенде орналасқан жерін ескеретін Шымкент қаласында аймаққа бөлудің 2021 жылға арналған коэффициентін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 752 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 140 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектісінің елді мекенде орналасқан жерін ескеретін Шымкент қаласында аймаққа бөлудің 2021 жылға арналған коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) Шымкент қаласының Әділет департаментінде осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы Шымкент қаласы әкімінің орынбасары М.Айманбетовтің бақылауына алынсын.
4. Осы қаулы әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министірлігінің мемлекеттік кірістер
Комитетінің төрағасы
М.Сұлтанғазиев
"____" __________2020 ж.
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 752 қаулысына қосымша
Салық салу объектісінің елді мекенде орналасқан жерін ескеретін Шымкент қаласында аймаққа бөлудің 2021 жылға арналған коэффициенті
Аймақтар
Есеп орамдарының орналасқан жері
Аймақтау коэффициенттері
1
Әл-Фараби ауданы бойынша кадастрлық № 001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 022;
Абай ауданы бойынша кадастрлық № 010, 014, 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 040, 041, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 049, 050, 051, 052, 053, 055, 056, 057, 058, 059, 060, 061, 062, 063, 064, 065, 066, 068, 069, 070, 071;

По району Енбекши кадастровые № 001, 002, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 022, 023, 024, 025, 026;
По району Каратау кадастровые № 033, 034, 049, 050, 051, 053, 054;
2,0
2
По району Аль-Фараби кадастровые № 023, 024, 025, 026, 027;
По району Абай кадастровые №005, 006, 007, 008, 009, 011, 012, 013, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 023, 024, 025, 026, 027, 037, 038, 039, 067, 072, 087, 088, 089;
По району Енбекши кадастровый № 003

Еңбекші ауданы бойынша кадастрлық № 001, 002, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 022, 023, 024, 025, 026;
Қаратау ауданы бойынша кадастрлық №033, 034, 049, 050, 051, 053, 054;
2,0
2
Әл-Фараби ауданы бойынша кадастрлық № 023, 024, 025, 026, 027;
Абай ауданы бойынша кадастрлық № 005, 006, 007, 008, 009, 011, 012, 013, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 023, 024, 025, 026, 027, 037, 038, 039, 067, 072, 087, 088, 089;
Еңбекші ауданы бойынша кадастрлық № 003

По району Каратау кадастровые № 026, 031, 032, 034, 034, 035, 036, 037, 038, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 051, 052, 053, 055, 056, 057, 064, 069, 073, 074, 078, 079, 080;
1,85
3
По району Аль-Фараби кадастровые № 028, 029, 060, 031, 032, 033, 034, 035;
По району Абай кадастровые № 001, 002, 003, 004, 021, 022, 023, 024, 054, 073, 074, 075, 076, 077, 078, 079, 080, 081, 082, 083, 084, 085, 086, 090, 091, 092, 093, 094, 095, 096, 097, 098, 099, 100, 101, 102, 103;

Қаратау ауданы бойынша кадастрлық № 026, 031, 032, 034, 034, 035, 036, 037, 038, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 051, 052, 053, 055, 056, 057, 064, 069, 073, 074, 078, 079, 080;
1,85
3
Әл-Фараби ауданы бойынша кадастрлық № 028, 029, 060, 031, 032, 033, 034, 035;
Абай ауданы бойынша кадастрлық № 001, 002, 003, 004, 021, 022, 023, 024, 054, 073, 074, 075, 076, 077, 078, 079, 080, 081, 082, 083, 084, 085, 086, 090, 091, 092, 093, 094, 095, 096, 097, 098, 099, 100, 101, 102, 103;

По району Енбекши кадастровые № 027, 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040, 041, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 049, 050, 051, 052, 053, 054, 055;
По району Каратау кадастровые № 001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 022, 023, 024, 025, 026, 027, 028, 029, 030, 039, 040, 041, 058, 059, 060, 061, 062, 063, 064, 065, 066, 067, 068, 069, 070, 071, 072, 074, 075, 076, 077, 080, 081, 082;

Еңбекші ауданы бойынша кадастрлық № 027, 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040, 041, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 049, 050, 051, 052, 053, 054, 055;
Қаратау ауданы бойынша кадастрлық № 001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 022, 023, 024, 025, 026, 027, 028, 029, 030, 039, 040, 041, 058, 059, 060, 061, 062, 063, 064, 065, 066, 067, 068, 069, 070, 071, 072, 074, 075, 076, 077, 080, 081, 082;

1,65
Примечание: Названия улиц и микрорайонов взяты на основе земельно-кадастровой карты Шымкента.
Повторение кадастровых номеров в квартале в региональном коэффициенте зависит от расположения объектов вблизи или вдали от городских улиц.

1,65
Ескерту: Көше атауы және шағын аудандар Шымкент қаласының жер кадастрлық картасына негізделген.
Квартал бойынша кадастрлық нөмірлердің аймақтық коэффициентте қайталануы нысандардың қала көшелерінің орталықтан жақын немесе қашық орналасуына байланысты.