О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506-6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 15 декабря 2020 года № 72/670-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 23 декабря 2020 года № 145
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506-6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 76, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 19 декабря 2019 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.

"Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506-6с шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 72/670-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 145 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 76 тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.