Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2020 год
Постановление акимата Жамбылской области от 31 января 2020 года № 1дсп. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 февраля 2020 года № 4499
Документы с грифом "Для служебного пользования" в БД "Закон" не вносятся.

2020 жылға белгіленген әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Жамбыл облысының әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 1қбпү қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 ақпанда № 4499 болып тіркелді
"Қызмет бабында пайдалану үшін" белгімен берілген құжаттар "Заң" ДБ-ға енгізілмейді.