О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2020 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 апреля 2020 года № 4540
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4449, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "305 996 674" заменить цифрами "305 467 483";
цифры "276 141 841" заменить цифрами "275 612 650";
в подпункте 2):
цифры "305 681 902" заменить цифрами "311 633 190";
в подпункте 3):
цифры "4 645 850" заменить цифрами "47 401 447";
в подпункте 5):
цифры "-4 331 078" заменить цифрами "-53 567 154";
в подпункте 6):
цифры "4 331 078" заменить цифрами "53 567 154".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 44-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 сәуірде № 4540 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4449 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"305 996 674" сандары "305 467 483" сандарымен ауыстырылсын;
"276 141 841" сандары "275 612 650" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"305 681 902" сандары "311 633 190" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"4 645 850" сандары "47 401 447" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-4 331 078" сандары "-53 567 154" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"4 331 078" сандары "53 567 154" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

253
Управление здравоохранения области
1 144 914
006
Услуги по охране материнства и детства
281 069
007
Пропаганда здорового образа жизни
140 060
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
562 603
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
802
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
160 380
271
Управление строительства области
4 292 215
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 292 215
253
Управление здравоохранения области
2 364 891
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 364 891
253
Управление здравоохранения области
148 229
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
148 229
253
Управление здравоохранения области
49 551
029
Областные базы специального медицинского снабжения
49 551
253
Управление здравоохранения области
3 280 100
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
125 439
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
241 082
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
31 266
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
109 765
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
7 173
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 584 899
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
129 276
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
15 215 447
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 475 988
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
885 617
005
Государственная адресная социальная помощь
8 730 254
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 144 914
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
281 069
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
140 060
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
562 603
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
802
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
160 380
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 292 215
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 292 215
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 364 891
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 364 891
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
148 229
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
148 229
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
49 551
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
49 551
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 280 100
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 439
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
241 082
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
31 266
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
109 765
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
7 173
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 584 899
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
129 276
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
15 215 447
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 475 988
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
885 617
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 730 254
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

978 125
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
510 631
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
366 602
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 759
261
Управление образования области
371 272
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
371 272
256
Управление координации занятости и социальных программ области
227 184
003
Социальная поддержка инвалидов
227 184
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 029 422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92 958
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
121 963
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы
2 293
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
69 780
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 593
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
620 652
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
45 150
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
206 009
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 867 024
263
Управление внутренней политики области
48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
270
Управление по инспекции труда области
63 046
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 846
003
Капитальные расходы государственного органа
200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 825 642
271
Управление строительства области
11 008 811
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
6 113 159

978 125
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
510 631
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
366 602
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
4 759
261
Облыстың білім басқармасы
371 272
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
371 272
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
227 184
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
227 184
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 029 422
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 958
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
121 963
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 293
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
69 780
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 593
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
620 652
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
45 150
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
206 009
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 867 024
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
63 046
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 846
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 825 642
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 008 811
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 113 159

500
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 000 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 380 997
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 466 071
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
120 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
98 053
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 664 986
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
706 600
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 000
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
31 724
719
Управление ветеринарии области
362 231
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
42 117
003
Капитальные расходы государственного органа
290
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 500
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
238 840
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
78 484
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
157 411
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
73 359
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
84 052
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 582 617
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение

500
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 000 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 380 997
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 466 071
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
120 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
98 053
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 664 986
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
706 600
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 000
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 724
719
Облыстың ветеринария басқармасы
362 231
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 117
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 500
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
238 840
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
78 484
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
157 411
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
73 359
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
84 052
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 582 617
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

2 720
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 789 791
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
440 282
13
Прочие
13 994 102
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 039 079
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
171 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
153 738
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
500 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
126 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
644 878
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
358 527
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
286 351
253
Управление здравоохранения области
138 059
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
138 059
257
Управление финансов области
2 597 097
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 597 097
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
9 079 637
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
9 079 637
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
80 426
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
77 458
003
Капитальные расходы государственного органа
2 968
271
Управление строительства области
414 926
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
370 924
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

2 720
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 789 791
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
440 282
13
Басқалар
13 994 102
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 039 079
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
171 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
153 738
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
500 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
126 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
644 878
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
358 527
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
286 351
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
138 059
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
138 059
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 597 097
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
2 597 097
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
9 079 637
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
9 079 637
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
80 426
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 458
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 968
271
Облыстың құрылыс басқармасы
414 926
085
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
370 924
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту