О признании утратившим силу решения Таразского городского маслихата от 26 августа 2016 года № 8-5 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Таразского городского маслихата и его описания"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24 июня 2020 года № 59-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июня 2020 года № 4649
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 26 августа 2016 года № 8-5 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Таразского городского маслихата и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3163, опубликованное 5 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Таразского городского маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Таразского
городского маслихата Ж. Жексембиев
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев

Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы "Тараз қалалық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 8-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 59-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 4649 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы "Тараз қалалық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 8-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3163 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қазан Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж. Жексембиев
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев