О присвоении наименования новой улице
Решение акима Жалгызтобинского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 10 сентября 2020 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 сентября 2020 года № 4736
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 28 ноября 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Жалгызтюбинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование "Қазыбек би" в села Жетибай Жалгызтюбинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалгызтобинского сельского округа К. Телеуов

Жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 16 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 4736 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 28 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалғызтөбе ауылдық округінің Жетібай ауылындағы жаңа көшеге "Қазыбек би" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалғызтөбе ауылдық округінің әкімі К. Телеуов