О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов во время выборов
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 7 апреля 2020 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2020 года № 4548. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 01 июля 2024 года № 173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 01.07.2024 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Совместно с Жуалынской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 23 февраля 2015 года № 90 (зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области № 2566, опубликованное в газете "Жаңа-өмір-Новая-жизнь" от 20 марта 2015 года) "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов во время выборов".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Койбакова Серика Дуйсенбаевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района Н. Ергебеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Жуалынского района
_____________Н. Алтыбаева
"__"___________2020 г.
Приложение 1 к постановлению
акимата Жуалынского района
№ 173 от 7 апреля 2020 года
Помещения для проведения встреч с избирателями на договорной основе
Наименование населенных пунктов
Место проведения встреч
1
село Б.Момышулы
Дом культуры, улица Жамбыла № 14
2
село Кайрат
Средняя школа Мынбулак, улица Абая № 2
3
село Байтерек
Дом культуры, улица Акбастау № 2
4
село Карабастау
Дом культуры, улица Жамбыла без номера
5
село Колтоган
Дом культуры, улица Д.Конаева № 59
6
село Карикорган
Средняя школа имени Т.Акимова, улица М.Усипбекова без номера
7
село Коктобе
Дом культуры, улица А.Иманалыулы № 51
8
село Куренбел
Дом культуры, улица Бейбитшилик № 64
9
село Карасаз
Дом культуры, улица Гагарина № 46
10
село Кошкарата
Дом культуры, улица Б.Усенова № 32 А
11
село Актобе
Дом культуры, улица Руханият № 27
12
село Колбастау
Средняя школа имени А.Байтурсынова, улица Д.Конаева № 52
13
село Нурлыкент
Средняя школа имени М.Ломоносова, улица Н.Замбаева № 49
14
село Шакпаката
Школа искусств улица А.Пахомова № 45 А
Приложение 2 к постановлению
акимата Жуалынского района
№ 173 от 7 апреля 2020 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта и сельских округов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Б.Момышулы
Щит по адресу село Б. Момышулы, улица Рысбек батыра № 62
2
Аксайский сельский округ
Щит по адресу село Кайрат, улица Абая № 1
3
Актюбинский сельский округ
Щит по адресу село Байтерек, улица Енбекши № 1
4
Биликольский сельский округ
Щит, расположенный на территории дома культуры, село Карабастау, улица Жамбыла, без номера
5
Боралдайский сельский округ
Щит по адресу село Кольтоган, улица Д.Конаева № 38
6
Жетитобинский сельский округ
Щит по адресу село Карикорган, улица М.Кожаназарова № 42
7
Кокбастауский сельский округ
Щит по адресу село Коктобе, улица А.Иманалыулы № 51
8
Куренбельский сельский округ
Щит по адресу село Куренбел, улица Бейбитшилик № 64
9
Карасазский сельский округ село
Щит по адресу село Карасаз, улица Гагарина № 2
10
Кошкаратинский сельский округ
Щит по адресу село Кошкарата, улица Б.Усенова № 34
11
Кызыларыкский сельский округ
Щит по адресу село Кызыларык, улица Т.Тастандиева № 22 А
12
Мынбулакский сельский округ
Щит по адресу село Колбастау, улица Абая № 2
13
Нурлыкентский сельский округ
Щит по адресу село Нурлыкент, улица Н.Замбаева № 49
14
Шакпакский сельский округ
Щит по адресу село Шакпаката, улица.Пахомова № 45 А

Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа матералдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 173 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 4548 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 01 шілдедегі № 173 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 01.07.2024 № 173 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 1 қосымшаға сәйкес үй-жай берілсін.
2. Жуалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орыналастыру үшін орын 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізгі үй-жайлар беру үгіттік баспа матералдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 23 ақпандағы № 90 (Жамбыл облысы Әділет департаментінде № 2566 болып тіркелген, 2015 жылдың 20 наурызында "Жаңа өмір-Новая жизнь" газетінде жарияланған) қаулының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Серік Дүйсенбайұлы Қойбақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жариялан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ергебеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жуалы аудандық аумақтық
сайлау комиссияының төрайымы
_____________Н. Алтыбаева
"__"___________2020 ж.
Жуалы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 7 сәуірдегі
№ 173 қаулысына 1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшiн шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу өтетін орын
1
Б.Момышұлы ауылы
Жамбыл көшесі № 14, мәдениет үйі
2
Қайрат ауылы
Абай көшесі № 2, Мыңбұлақ орта мектебі
3
Бәйтерек ауылы
Ақбастау көшесі № 2, мәдениет үйі
4
Қарабастау ауылы
Жамбыл көшесі, нөмірсіз, мәдениет үйі
5
Көлтоған ауылы
Д.Қонаев көшесі №59, мәдениет үйі
6
Кәріқорған ауылы
М.Үсіпбеков көшесі, нөмірсіз, Т.Әкімов атындағы орта мектебі
7
Көктөбе ауылы
А.Иманалыұлы көшесі № 51, мәдениет үйі
8
Күреңбел ауылы
Бейбітшілік көшесі № 64, мәдениет үйі
9
Қарасаз ауылы
Гагарин көшесі № 46, мәдениет үйі
10
Қошқарата ауылы
Б.Үсенов көшесі № 32 А, мәдениет үйі
11
Ақтөбе ауылы
Руханият көшесі № 27, мәдениет үйі
12
Көлбастау ауылы
Д.Қонаев көшесі № 52, А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі
13
Нұрлыкент ауылы
Н.Замбаев көшесі № 49, М.Ломоносов атындағы орта мектебі
14
Шақпақата ауылы
Д.Пахомов көшесі № 45 А, өнер мектебі
Жуалы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 7 сәуірдегі
№ 173 қаулысына 2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауылдық округтер және елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Б.Момышұлы ауылы
Б.Момышұлы ауылы, Рысбек батыр көшесі № 62 мекен жайдағы тақта
2
Ақсай ауылдық округі
Қайрат ауылы, Абай көшесі № 1 мекен жайдағы тақта
3
Ақтөбе ауылдық округі
Бәйтерек ауылы, Еңбекші көшесі № 1 мекен жайдағы тақта
4
Билікөл ауылдық округі
Қарабастау ауылы, Жамбыл көшесі, нөмірсіз, мәдениет үйі аумағында орналасқан тақта
5
Боралдай ауылдық округі
Көлтоған ауылы, Д.Қонаев көшесі № 38 мекен жайдағы тақта
6
Жетітөбе ауылдық округі
Кәріқорған ауылы, М.Қожаназаров көшесі № 42 мекен жайдағы тақта
7
Көкбастау ауылдық округі
Көктөбе ауылы, А.Иманалыұлы көшесі № 51 мекен жайдағы тақта
8
Күреңбел ауылдық округі
Күреңбел ауылы, Бейбітшілік көшесі № 64 мекен мекен жайдағы тақта
9
Қарасаз ауылдық округі
Қарасаз ауылы, Гагарин көшесі № 2 мекен жайдағы тақта
10
Қошқарата ауылдық округі
Қошқарата ауылы, Б.Үсенов көшесі № 34 мекен жайдағы тақта
11
Қызыларық ауылдық округі
Қызыларық ауылы, Т.Тастандиев көшесі № 22 А мекен жайдағы тақта
12
Мыңбұлақ ауылдық округі
Көлбастау ауылы, Абай көшесі № 2 мекен жайдағы тақта
13
Нұрлыкент ауылдық округі
Нұрлыкент ауылы, Н.Замбаев көшесі № 49 мекен жайдағы тақта
14
Шақпақ ауылдық округі
Шақпақата ауылы, Д.Пахомов көшесі № 45А мекен жайдағы тақта