Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 23 октября 2020 года № 509. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 октября 2020 года № 4776
Об установлении публичного сервитута
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 509 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 4776 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69, 71-1 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "RESOURSE QAZAQ INVEST" для проведения разведочных работ твердых полезных ископаемых согласно приложения общей площадью 253,0 гектаров, в том числе на территории Карасазского сельского округа 193,9 гектаров, на территории Нурлыкентского сельского округа 6,0 гектаров, на территории Кокбастауского сельского округа 53,1 гектар без изъятия земельных участков у землепользователей сроком на 11 (одиннадцать) месяцев.

1. "RESOURSE QAZAQ INVEST" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қатты қазбаларды барлау жұмыстарын жүргізу үшін қосымшаға сәйкес жалпы алаңы 253,0 гектар, оның ішінде Қарасаз ауылдық округі аумағынан 193,9 гектар, Нұрлыкент ауылдық округі аумағынан 6,0 гектар, Көкбастау ауылдық округі аумағынан 53,1 гектар жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай 11 (он бір) ай мерзіміне қауымдық сервитут белгіленсін.

2. Товариществу с ограниченной ответственностью "RESOURSE QAZAQ INVEST" обеспечить компенсацию за причиненные убытки землепользователям из-за установления ограниченного целевого использования участков в полном объеме и по окончанию проведения разведочных работ полезных ископаемых, провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Уркумбаева Абдикерима Култаевича.

2. "RESOURSE QAZAQ INVEST" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер пайдаланушыларға шектеулі нысаналы пайдалану белгілеуден келтірілген шығындарды толық көлемде өтеуді қамтамасыз етсін және пайдалы қазбаларды барлау жұмыстары аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді қалпына келтіру жұмыстарын жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Абдекерим Култаевич Уркумбаевқа жүктелсін.