О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 декабря 2020 года № 76-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 декабря 2020 года № 4847
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 9 декабря 2020 года № 75-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4834) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в подпункте 1):
цифры "578 923" заменить цифрами "551 897";
цифры "533 840" заменить цифрами "507 584".
в подпункте 2):
цифры "789 218" заменить цифрами "762 192".
1.2 Актюбинский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "105 073" заменить цифрами "106 413";
цифры "102 782" заменить цифрами "103 432".
в подпункте 2):
цифры "106 652" заменить цифрами "107 992".
1.3 Аксайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "210 772" заменить цифрами "207 955";
цифры "6 536" заменить цифрами "7 121";
цифры "204 234" заменить цифрами "200 832".
в подпункте 2):
цифры "216 593" заменить цифрами "213 776".
1.4 Боралдайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "139 894" заменить цифрами "141 415";
цифры "136 215" заменить цифрами "137 736".
в подпункте 2):
цифры "140 420" заменить цифрами "141 941".
1.5 Биликулский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "108 011" заменить цифрами "109 369";

"2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 76-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 4847 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы №75-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4834 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) тармақшада:
"578 923" деген сандар "551 897" деген сандармен ауыстырылсын;
"533 840" деген сандар "507 584" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"789 218" деген сандар "762 192" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) тармақшада:
"105 073" деген сандар "106 413" деген сандармен ауыстырылсын;
"102 782" деген сандар "103 432" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"106 652" деген сандар "107 992" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) тармақшада:
"210 772" деген сандар "207 955" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 536" деген сандар "7 121" деген сандармен ауыстырылсын;
"204 234" деген сандар "200 832" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"216 593" деген сандар "213 776" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) тармақшада:
"139 894" деген сандар "141 415" деген сандармен ауыстырылсын;
"136 215" деген сандар "137 736" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"140 420" деген сандар "141 941" деген сандармен ауыстырылсын.
1.5 Билікөл ауылдық округі
1) тармақшада:
"108 011" деген сандар "109 369" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "174 320" заменить цифрами "168 683".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

"174 320" деген сандар "168 683" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.