О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 12 марта 2020 года № 64-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 марта 2020 года № 4525
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4469, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "16201127" заменить цифрами "16248431";
в подпункте 5):
цифры "-82791" заменить цифрами "-130095";
в подпункте 6):
цифры "82791" заменить цифрами "130095";
используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "47304";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 64-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 4525 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 30 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
"16201127" сандары "16248431" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-82791" сандары "-130095" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"82791" сандары "130095" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" сандары "47304" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально - экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Меркенского районного маслихата А. Калкабаева
Секретарь Меркенского
районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2019 года № 61-3
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
от 12 марта 2020 года № 64-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
мәслихатының сессия төрайымы А. Калкабаева
Меркі аудандық
мәслихатының хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 12 наурызы
№ 64-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 61-3 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

1524244
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22021
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
227900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19088
023
Методическая работа
46533
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
48634
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
210000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
950068
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1729076
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1075073
005
Государственная адресная социальная помощь
1075073
464
Отдел образования района (города областного значения)
21298
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1817
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
19481
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
536786
002
Программа занятости
347333
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39020
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42301
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

1524244
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22021
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
227900
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19088
023
Әдістемелік жұмыс
46533
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
48634
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
210000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
950068
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1729076
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1075073
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1075073
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21298
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1817
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
19481
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
536786
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
347333
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39020
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95919
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42301
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу