О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2020 года № 79-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2020 года № 4871
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14970754 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1882508 тысяч тенге;
неналоговые поступления –6553 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 141422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12940271 тысяч тенге;
2) затраты – 15182860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –112803 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 148767 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –35964 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 324909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 324909 тысяч тенге;
поступление займов -260797 тысяч тенге;
погашение займов -35964 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -100076 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 –в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 20.12.2021 №18-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотрено объем субвенции на 2021 год, передаваемой из областного бюджета в сумме 10 737 897 тысяч тенге.
3. Объем субвенции на 2021 год, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов определить в сумме 271 290 тысяч тенге, в том числе:
Актоганский сельский округ – 16 868 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 24 474 тысяч тенге;
Меркенский сельский округ – 26 686 тысяч тенге;
Сарымолдаевский сельский округ – 26 485 тысяч тенге;
Ойталский сельский округ – 24 596 тысяч тенге;
Т.Рыскуловский сельский округ – 16 868 тысяч тенге;
Суратский сельский округ – 15 617 тысяч тенге;
Жанатоганский сельский округ – 17 673 тысяч тенге;
Андас батырский сельский округ – 21 827 тысяч тенге;
Кенеский сельский округ – 17 078 тысяч тенге;
Таттинский сельский округ – 16 108 тысяч тенге;
Акаралский сельский округ – 16 044 тысяч тенге;
Акерменский сельский округ – 15 560 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 79-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 4871 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемде бекітілсін:
1) кірістер –14970754 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1882508 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6553 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –141422 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12940271 мың теңге;
2) шығындар –15182860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –112803 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –148767 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 35964 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -324909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –324909 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі -260797 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35964 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 100076 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 18-2 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылы облыстық бюджет қаржысы есебінен субвенция көлемі 10 737 897 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2021 жылы аудандық бюджеттен ауылдық бюджеттерге берілетін бюджеттік субвенция 271 290 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Ақтоған ауылдық округіне – 16 868 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 24 474 мың теңге;
Меркі ауылдық округіне – 26 686 мың теңге;
Сарымолдаев ауылдық округіне – 26 485 мың теңге;
Ойтал ауылдық округіне – 24 596 мың теңге;
Т.Рыскулов ауылдық округіне – 16 868 мың теңге;
Сұрат ауылдық округіне – 15 617 мың теңге;
Жаңатоған ауылдық округіне – 17 673 мың теңге;
Андас Батыр ауылдық округіне – 21 827 мың теңге;
Кенес ауылдық округіне – 17 078 мың теңге;
Тәтті ауылдық округіне – 16 108 мың теңге;
Ақарал ауылдық округіне – 16 044 мың теңге;
Ақермен ауылдық округіне – 15 560 мың теңге;

Аспаринский сельский округ – 15 406 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2021-2023 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области социального обеспечения, культуры являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 15 000 тысяч тенге.
6. Целевые текущие трансферты на 2021 год по программе сельских округов определяются на основании постановления акимата Меркенского района.

Аспара ауылдық округіне – 15 406 мың теңге.
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2021-2023 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
5. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 15 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
6. 2021 жылға ауылдық округтің бағдарламалары бойынша берілетін трансферттердің бөлінуі Меркі ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.

7. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально - экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессий
Меркенского районного маслихата Р. Нуралбеков
Секретарь Меркенского
районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2020 года № 79-3
Районный бюджет на 2021 год

7. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін
8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Р. Нуралбеков
Меркі аудандық
мәслихатының хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 79-3 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет

396980
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
929697
002
Программа занятости
625696
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45721
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79077
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2492
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27558
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57482
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
91471
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119077
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51470
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3951
021
Капитальные расходы государственного органа
103
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
56553
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
602867
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42927
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
42927
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
137311
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
68407
015
Освещение улиц в населенных пунктах
17000
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
453
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
51451
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
422629
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

396980
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
929697
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
625696
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45721
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79077
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2492
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27558
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
57482
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
91471
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119077
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51470
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3951
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
103
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
56553
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
602867
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42927
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
42927
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
137311
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
68407
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
17000
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
453
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
51451
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
422629
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

150058
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26281
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25588
007
Капитальные расходы государственного органа
693
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
38552
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
38552
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54736
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
54736
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
40463
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
13375
015
Капитальные расходы государственного органа
898
12
Транспорт и коммуникации
385340
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
385340
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29743
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
138347
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
210442
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
6808
13
Прочие
558626
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
98334
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
98334
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
269081
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
232949
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36132
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
191211
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

150058
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26281
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25588
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
693
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
38552
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
38552
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54736
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
54736
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40463
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
13375
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
898
12
Көлік және коммуникация
385340
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
385340
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29743
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
138347
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
210442
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6808
13
Басқалар
558626
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
98334
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
98334
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
269081
062
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
232949
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
36132
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
191211
079
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

24512
013
Капитальные расходы государственного органа
500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
72846
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
13250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12625
003
Капитальные расходы государственного органа
625
02
Оборона
11568
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11568
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
9568
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8520
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8520
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8520
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2050858
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1029176
005
Государственная адресная социальная помощь
1029176
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
931910
002
Программа занятости
673534
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63510
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9667
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27558
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
61552
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67889
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89772
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38162
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

24512
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
72846
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
13250
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12625
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
625
02
Қорғаныс
11568
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11568
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
9568
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8520
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8520
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8520
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2050858
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1029176
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1029176
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
931910
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
673534
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63510
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9667
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27558
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
61552
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67889
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89772
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38162
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу