О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 4 мая 2020 года № 74-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 мая 2020 года № 4606
В соответствии со статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 28 апреля 2020 года № 73-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года №66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4594) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4484, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "1 137 026" заменить цифрами "1 144 156";
цифры "1 077 026" заменить цифрами "1 084 156";
в подпункте 2):
цифры "1 266 829" заменить цифрами "1 273 959".
По Жанаталапскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "37 887" заменить цифрами "38 328";
цифры "36 651" заменить цифрами "37 092";
в подпункте 2):
цифры "183 650" заменить цифрами "184 091".
По Тогызкентскому сельскому округу:
цифры "106 031" заменить цифрами "120 993";
цифры "104 626" заменить цифрами "119 588";
в подпункте 2):
цифры "125 658" заменить цифрами "140 620".
По Туркестанскому сельскому округу:
цифры "83 754" заменить цифрами "84 254";
цифры "82 293" заменить цифрами "82 793";
в подпункте 2):
цифры "83 754" заменить цифрами "84 254".
По Досболскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "32 747" заменить цифрами "50 947";
цифры "32 152" заменить цифрами "50 352";
в подпункте 2):
цифры "32 747" заменить цифрами "50 947".
Приложения 1-1, 5-1, 7-1, 8-1, 9-1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамырдағы № 74-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 4606 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі №73-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4594 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"1 137 026" сандары "1 144 156" сандарымен ауыстырылсын;
"1 077 026" сандары "1 084 156" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 266 829" сандары "1 273 959" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"37 887" сандары "38 328" сандарымен ауыстырылсын:
"36 651" сандары "37 092" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"183 650" сандары "184 091" сандарымен ауыстырылсын.
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"106 031" сандары "120 993" сандарымен ауыстырылсын:
"104 626" сандары "119 588" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"125 658" сандары "140 620" сандарымен ауыстырылсын.
Түркістан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"83 754" сандары "84 254" сандарымен ауыстырылсын:
"82 293" сандары "82 793" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"83 754" сандары "84 254" сандарымен ауыстырылсын.
Досбол ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"32 747" сандары "50 947" сандарымен ауыстырылсын;
"32 152" сандары "50 352" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"32 747" сандары "50 947" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-1, 5-1, 7-1, 8-1, 9-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата Ғ. Несіпбай
Секретарь Сарысуского
районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ғ. Несіпбай
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының