О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 68–2 "О бюджете города и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 30 октября 2020 года № 82-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 ноября 2020 года № 4804
В соответствии c пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 68-2 "О бюджете города и сельских округов на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4477, опубликовано в электронном виде 05 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 726 685" заменить цифрами "1 746 859";
цифры "87 710" заменить цифрами "87 588";
цифры "1 317" заменить цифрами "1 439";
в подпункте 2):
цифры "1 917 301" заменить цифрами "1 925 820";
в подпункте 4):
цифру "-190 616" заменить цифрами "-178 961";
в подпункте 5):
цифру "190 616" заменить цифрами "178 961".

"2020-2022 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №68-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 82-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қарашада № 4804 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талас аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 68-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 болып тіркелген, электронды түрде 2020 жылы 05 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 726 685" сандары "1 746 859" сандарымен ауыстырылсын;
"87 710" сандары "87 588" сандарымен ауыстырылсын;
"1 317" сандары "1 439" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 917 301" сандары "1 925 820" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-190 616" саны "-178 961" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"190 616" саны "178 961" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Таласского районного маслихата Х. Джолдасов
Секретарь маслихата Таласского района А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
маслихата Таласского района
от 23 декабря 2019 года № 68-2
Бюджет города Каратау на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының төрағасы Х. Джолдасов
Талас аудандық мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас ауданы мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 68-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Сомасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР