О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 28 августа 2020 года № 71-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 сентября 2020 года № 4721
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата 24 августа 2020 года № 70-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4707) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4488, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в пункте 1:
1.1 Аксуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "29565" заменить цифрами "29157";
цифры "24349" заменить цифрами "23941";
в подпункте 2):
цифры "44861" заменить цифрами "44453".
1.2 Алгинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "159284" заменить цифрами "159223";
цифры "153429" заменить цифрами "153368";
в подпункте 2):
цифры "174604" заменить цифрами "174543".
1.3 Актюбинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "50557" заменить цифрами "50509";
цифры "46681" заменить цифрами "46633";
в подпункте 2):
цифры "50557" заменить цифрами "50509".
1.4 Балуан-Шолакский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "26461" заменить цифрами "26413";
цифры "21867" заменить цифрами "21819";
в подпункте 2):
цифры "43671" заменить цифрами "43623".
1.5 Берликский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "179209" заменить цифрами "179148";
цифры "170209" заменить цифрами "170148";
в подпункте 2):
цифры "196044" заменить цифрами "195983".
1.6 Бирликустемский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "62889" заменить цифрами "62828";
цифры "58129" заменить цифрами "58068";
в подпункте 2):

"2020-2022 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 71-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 4721 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 70-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4707 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4488 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақсу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"29565" сандары "29157" сандарымен ауыстырылсын;
"24349" сандары "23941" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"44861" сандары "44453" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Алға ауылдық округі:
1) тармақшада:
"159284" сандары "159223" сандарымен ауыстырылсын;
"153429" сандары "153368" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"174604" сандары "174543" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақтөбе ауылдық округі:
1) тармақшада:
"50557" сандары "50509" сандарымен ауыстырылсын;
"46681" сандары "46633" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"50557" сандары "50509" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Балуан-Шолақ ауылдық округі:
1) тармақшада:
"26461" сандары "26413" сандарымен ауыстырылсын;
"21867" сандары "21819" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"43671" сандары "43623" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Бірлік ауылдық округі:
1) тармақшада:
"179209" сандары "179148" сандарымен ауыстырылсын;
"170209" сандары "170148" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"196044" сандары "195983" сандарымен ауыстырылсын.
1.6 Бірлікүстем ауылдық округі:
1) тармақшада:
"62889" сандары "62828" сандарымен ауыстырылсын;
"58129" сандары "58068" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "721409" заменить цифрами "721333";
в подпункте 2):
цифры "995797" заменить цифрами "995721".
2. Пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2020-2022 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области образования, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, финансируемых из районного бюджета в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях".
Приложения 1-19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-19 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"721409" сандары "721333" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"995797" сандары "995721" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 3 тармағы келесі басылымда мазмұндалсын:
"3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2020-2022 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн бiлiм беру мамандарына қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін".
Аталған шешімнің 1-19 қосымшалары осы шешімнің 1-19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.