О внесении изменений в решение ХХXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 475 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 27 февраля 2020 года № 497. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 марта 2020 года № 5742
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №475 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5606, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 314450704 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75179838 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 2187171 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов –237083695 тыс. тенге;
2) затраты – 322501742 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9577785 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 14250924 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4673139 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 17628823 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17628823 тыс. тенге:
поступление займов – 14250924 тыс. тенге;
погашение займов – 4672138 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8050037 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2020 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
города Караганды - 50 процентов, Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХХXIV сессиясының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 475 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 497 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 наурызда № 5742 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы ХХXIV сессиясының №475 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5606 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 314450704 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75179838 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2187171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 237083695 мың теңге;
2) шығындар – 322501742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9577785 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14250924 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4673139 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 17628823 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17628823 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 14250924 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4672138 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8050037 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративік табыс салығы бойынша:
Қарағанды қаласына - 50 пайыз, Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Темиртау – по 50 процентов, Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Каражал, Приозерск, Шахтинск - по 80 процентов, города Сарань – 95 процентов, города Сатпаев – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
3) по социальному налогу:
городов Жезказган, Караганды, Темиртау – по 50 процентов, города Балхаш - 65 процентов, Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Каражал, Приозерск, Шахтинск - по 80 процентов, города Сарань – 97 процентов, города Сатпаев – 100 процентов.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Шингисов
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение 1
к решению
Карагандинского областного
маслихата

2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Қаражал, Приозерск, Шахтинск қалаларына- 80 пайыздан, Саран қаласына – 95 пайыз, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Жезқазған, Қарағанды, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Балқаш қаласына – 65 пайыз, Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Қаражал, Приозерск, Шахтинск қалаларына – 80 пайыздан, Саран қаласына – 97 пайыз, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Б. Шингисов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының

74 251
253
Управление здравоохранения области
74 251
029
Областные базы специального медицинского снабжения
74 251
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 014 382
253
Управление здравоохранения области
4 014 382
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
226 306
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
188 106
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 542
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
80 952
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 045
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 509 431
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 537 965
1
Социальное обеспечение
7 704 559
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 091 129
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
971 817
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 086 619
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
147 742
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
880 434
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 517
261
Управление образования области
2 613 430
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 361 852
037
Социальная реабилитация
251 578
2
Социальная помощь
1 554 846
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 554 846
003
Социальная поддержка инвалидов
1 554 846
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 278 560
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 098 829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

74 251
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
74 251
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
74 251
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 014 382
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 014 382
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
226 306
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
188 106
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 542
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
80 952
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 045
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 509 431
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 537 965
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 704 559
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 091 129
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
971 817
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 086 619
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
147 742
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
880 434
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
4 517
261
Облыстың білім басқармасы
2 613 430
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 361 852
037
Әлеуметтік сауықтандыру
251 578
2
Әлеуметтiк көмек
1 554 846
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 554 846
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 554 846
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 278 560
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 098 829
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 562 849
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
1 469 829
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
93 020
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22 106 706
1
Сельское хозяйство
20 153 168
255
Управление сельского хозяйства области
19 842 313
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
128 692
002
Субсидирование развития семеноводства
489 897
003
Капитальные расходы государственного органа
14 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 194 255
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
239 074
018
Обезвреживание пестицидов
2 116
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
19 146
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
52 780
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 422
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
423 247
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 972 575
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 438 488
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
159 575
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
148 573
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 727 231
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
132 717
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов

1 562 849
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
1 469 829
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
93 020
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22 106 706
1
Ауыл шаруашылығы
20 153 168
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
19 842 313
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128 692
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
489 897
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 194 255
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
239 074
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
2 116
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 146
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
52 780
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 422
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
423 247
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 972 575
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 438 488
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
159 575
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
148 573
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 727 231
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
132 717
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау

12 331 535
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 331 535
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
86 612
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
2 075 762
011
Капитальные расходы государственного органа
1 208
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 862 735
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 305 218
13
Прочие
3 210 542
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 910 613
275
Управление предпринимательства области
1 910 613
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
83 085
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
28 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 513 667
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
94 679
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
164 182
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
9
Прочие
1 299 929
253
Управление здравоохранения области
262 712
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
262 712
257
Управление финансов области
1 037 217
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 000 000
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
37 217
14
Обслуживание долга
26 209
1
Обслуживание долга
26 209
257
Управление финансов области
26 209
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
22 684
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

12 331 535
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 331 535
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 612
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
2 075 762
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 208
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 862 735
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 305 218
13
Басқалар
3 210 542
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 910 613
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 910 613
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 085
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
28 000
008
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 513 667
015
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
94 679
027
027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
164 182
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
9
Басқалар
1 299 929
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
262 712
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
262 712
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 037 217
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 000 000
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
37 217
14
Борышқа қызмет көрсету
26 209
1
Борышқа қызмет көрсету
26 209
257
Облыстың қаржы басқармасы
26 209
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
22 684
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

912 441
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 868 192
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
142 175
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
769 493
261
Управление образования области
2 445 526
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 166 762
037
Социальная реабилитация
278 764
2
Социальная помощь
1 197 306
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 197 306
003
Социальная поддержка инвалидов
1 197 306
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 544 067
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 409 792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
139 630
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
151
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
29 055
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 240 956
270
Управление по инспекции труда области
134 275
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
134 275
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 386 542
2
Коммунальное хозяйство
1 386 542
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 386 542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
159 506
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
781 569
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
445 467
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
14 840 406
1
Деятельность в области культуры
4 096 592
273
Управление культуры, архивов и документации области
4 096 592
005
Поддержка культурно-досуговой работы

912 441
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 868 192
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
142 175
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
769 493
261
Облыстың білім басқармасы
2 445 526
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 166 762
037
Әлеуметтік сауықтандыру
278 764
2
Әлеуметтiк көмек
1 197 306
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 197 306
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 197 306
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 544 067
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 409 792
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 630
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
151
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
29 055
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 240 956
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
134 275
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 275
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 386 542
2
Коммуналдық шаруашылық
1 386 542
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 386 542
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 506
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
781 569
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
445 467
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
14 840 406
1
Мәдениет саласындағы қызмет
4 096 592
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
4 096 592
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

93 020
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 454 822
1
Сельское хозяйство
9 535 057
255
Управление сельского хозяйства области
9 247 827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
145 173
002
Субсидирование развития семеноводства
524 790
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 257 404
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
256 102
018
Обезвреживание пестицидов
2 267
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
20 510
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
56 539
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 808
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
453 393
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 836 670
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
88 608
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 095
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
444 198
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
151 270
719
Управление ветеринарии области
287 230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
77 445
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 916
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

93 020
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 454 822
1
Ауыл шаруашылығы
9 535 057
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 247 827
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 173
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
524 790
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 257 404
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
256 102
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
2 267
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
20 510
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
56 539
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 808
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
453 393
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 836 670
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
88 608
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 095
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
444 198
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
151 270
719
Облыстың ветеринария басқармасы
287 230
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 445
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
5 916
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

1 387 163
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 309 577
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
77 586
Управление здравоохранения области
196 441
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
196 441
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 100 000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
2 100 000
Управление образования области
30 315 576
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 301 405
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
262 982
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
46 328
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
229 339
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
4 908 150
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
2 263 184
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
142 836
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
8 002 821
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
8 919 071
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
4 239 460
Управление координации занятости и социальных программ области
4 526 510
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 445 694
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
99 397
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 131 886
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
153 510
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

1 387 163
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 309 577
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
77 586
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
196 441
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
196 441
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 100 000
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
2 100 000
Облыстың білім басқармасы
30 315 576
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 301 405
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
262 982
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
46 328
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
229 339
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
4 908 150
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
2 263 184
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
142 836
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 002 821
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 919 071
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 239 460
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 526 510
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
1 445 694
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
99 397
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 131 886
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
153 510
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға

778 479
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
913 027
На проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 517
Управление здравоохранения области
2 203 925
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
377
На пропаганду здорового образа жизни
182 109
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 570 420
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
188 106
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
262 913
Управление внутренней политики области
9 707
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9 707
Управление сельского хозяйства области
11 028 409
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 972 575
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
148 573
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
159 575
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 727 231
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
20 455
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 423 075
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
7 294 873
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 128 202
Управление предпринимательства области
27 000
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
Целевые трансферты на развитие:
32 867 753
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 376 601
На развитие транспортной инфраструктуры
2 376 601
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

778 479
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
913 027
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
4 517
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 203 925
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізуге
377
Саламатты өмір салтын насихаттауға
182 109
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 570 420
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
188 106
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге
262 913
Облыстың ішкі саясат басқармасы
9 707
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9 707
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 028 409
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
5 972 575
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
148 573
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
159 575
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
4 727 231
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
20 455
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 423 075
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
7 294 873
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 128 202
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
27 000
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
27 000
Нысаналы даму трансферттері:
32 867 753
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 376 601
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 376 601
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

10 855 106
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
2 578 000
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 364 405
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 337 701
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 575 000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
19 636 046
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 806 669
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 944 973
На развитие газотранспортной системы
8 372 927
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
2 642 448
На развитие теплоэнергетической системы
869 029
Бюджетные кредиты:
10 250 924
в том числе:
Управление сельского хозяйства области

10 855 106
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 578 000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 364 405
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
4 337 701
Бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына
1 575 000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
19 636 046
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 806 669
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 944 973
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
8 372 927
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2 642 448
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
869 029
Бюджеттік кредиттер:
10 250 924
оның ішінде:
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

4 018 896
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 018 896
Управление экономики области
1 014 008
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 014 008
Управление предпринимательства области
366 112
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
366 112
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 851 908
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 851 908
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 27 февраля 2020 года
№ 497
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 12 декабря 2019 года
№ 475
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2020 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
97 805 233
в том числе:
Целевые текущие трансферты
43 275 435
Целевые трансферты на развитие
44 663 882
Бюджетные кредиты
9 865 916
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
43 275 435
в том числе:
Управление образования области
26 528 620
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 301 405
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
229 339
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
4 736 680
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4 305 180
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
301 241
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
8 002 821
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
7 651 954
Управление координации занятости и социальных программ области
4 540 725
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 240 956
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 445 694
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
683 459
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

4 018 896
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 018 896
Облыстың экономика басқармасы
1 014 008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
1 014 008
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
366 112
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
366 112
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 851 908
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
4 851 908
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 27 ақпаны
№ 497
шешіміне 5 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2019 жылғы 12
желтоқсандағы
№ 475
шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
97 805 233
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
43 275 435
Нысаналы даму трансферттері
44 663 882
Бюджеттік кредиттер
9 865 916
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
43 275 435
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
26 528 620
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 301 405
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
229 339
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
4 736 680
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4 305 180
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
301 241
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 002 821
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
7 651 954
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 540 725
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1 240 956
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
1 445 694
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
683 459
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға