О внесении изменений в решение ХХXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 475 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 23 апреля 2020 года № 528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2020 года № 5808
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 475 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5606, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 329188670 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 70479838 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 2456377 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 256252455 тыс. тенге;
2) затраты – 337158021 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66606555 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 71280924 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4674369 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 74575906 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74575906 тыс. тенге:
поступление займов – 71280948 тыс. тенге;
погашение займов – 4673368 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7968326 тыс. тенге.";
приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХХXIV сессиясының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 475 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 528 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 сәуірде № 5808 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы ХХXIV сессиясының № 475 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5606 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 329188670 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 70479838 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2456377 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 256252455 мың теңге;
2) шығындар – 337158021 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66606555 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71280924 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4674369 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 74575906 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74575906 мың теңге:
қарыздар түсімдері –71280948 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4673368 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7968326 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.

188 106
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 542
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
80 952
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 045
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 929 557
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
17 964 768
1
Социальное обеспечение
7 700 042
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 086 612
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
971 817
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 086 619
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
147 742
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
880 434
261
Управление образования области
2 613 430
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 361 852
037
Социальная реабилитация
251 578
2
Социальная помощь
1 554 846
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 554 846
003
Социальная поддержка инвалидов
1 554 846
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8 709 880
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 530 149
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
137 055
007
Капитальные расходы государственного органа
183
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
141
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
115 014
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

188 106
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 542
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
80 952
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 045
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 929 557
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
17 964 768
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 700 042
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 086 612
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
971 817
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 086 619
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
147 742
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
880 434
261
Облыстың білім басқармасы
2 613 430
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 361 852
037
Әлеуметтік сауықтандыру
251 578
2
Әлеуметтiк көмек
1 554 846
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 554 846
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 554 846
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8 709 880
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 530 149
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 055
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
183
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
141
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
115 014
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

22 254 437
255
Управление сельского хозяйства области
21 943 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
128 692
002
Субсидирование развития семеноводства
624 692
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 359 255
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
239 074
018
Обезвреживание пестицидов
2 116
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
19 146
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
52 780
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 422
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
498 247
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 813 049
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
900 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 438 488
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
159 575
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
148 573
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 727 231
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
132 717
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
4 757
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
444 198
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

22 254 437
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
21 943 582
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128 692
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
624 692
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 359 255
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
239 074
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
2 116
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 146
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
52 780
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 422
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
498 247
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 813 049
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
900 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 438 488
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
159 575
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
148 573
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 727 231
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
132 717
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
4 757
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
444 198
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

4 419 256
275
Управление предпринимательства области
4 419 256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
83 085
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
28 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
3 134 262
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
982 727
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
164 182
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
9
Прочие
1 847 860
253
Управление здравоохранения области
277 147
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
277 147
257
Управление финансов области
1 570 713
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 533 496
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
37 217
14
Обслуживание долга
155 495
1
Обслуживание долга
155 495
257
Управление финансов области
155 495
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
151 970
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 525
15
Трансферты
95 286 509
1
Трансферты
95 286 509
257
Управление финансов области
95 286 509
007
Субвенции
82 859 389
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
343 214
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
7 094 962
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
4 000 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

4 419 256
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
4 419 256
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 085
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
28 000
008
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 134 262
015
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
982 727
027
027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
164 182
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
9
Басқалар
1 847 860
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
277 147
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
277 147
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 570 713
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 533 496
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
37 217
14
Борышқа қызмет көрсету
155 495
1
Борышқа қызмет көрсету
155 495
257
Облыстың қаржы басқармасы
155 495
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
151 970
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 525
15
Трансферттер
95 286 509
1
Трансферттер
95 286 509
257
Облыстың қаржы басқармасы
95 286 509
007
Субвенциялар
82 859 389
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
343 214
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
7 094 962
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 000 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

988 944
III. Чистое бюджетное кредитование
66 606 555
Бюджетные кредиты
71 280 924
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
51 030 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51 030 000
261
Управление образования области
7 595 286
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
7 595 286
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 127 436
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
13 127 436
273
Управление культуры, архивов и документации области
2 149 056
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 149 056
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
25 200 376
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
25 200 376
285
Управление физической культуры и спорта области
1 800
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1 800
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 956 046
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 956 046
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 851 908
1
Жилищное хозяйство
14 851 908
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 851 908
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 851 908
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 000 000
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
10 000 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 032 904
1
Сельское хозяйство
4 018 896
255
Управление сельского хозяйства области
4 018 896
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 018 896
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 014 008
727
Управление экономики области

988 944
III. Таза бюджеттік кредиттеу
66 606 555
Бюджеттік кредиттер
71 280 924
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
51 030 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51 030 000
261
Облыстың білім басқармасы
7 595 286
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
7 595 286
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 127 436
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
13 127 436
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
2 149 056
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 149 056
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
25 200 376
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
25 200 376
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 800
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1 800
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 956 046
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 956 046
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 851 908
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 851 908
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 851 908
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
4 851 908
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 000 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
10 000 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 032 904
1
Ауыл шаруашылығы
4 018 896
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 018 896
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 018 896
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 014 008
727
Облыстың экономика басқармасы

205 754
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
77 398
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
44 651
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
209 432
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 100 000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
2 100 000
Управление образования области
31 489 225
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 377 270
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 020 255
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
46 328
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
229 339
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
4 908 150
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
2 127 133
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
142 836
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
8 002 821
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
8 919 071
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
4 239 460
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
476 562
Управление координации занятости и социальных программ области
8 664 129
На выплату государственной адресной социальной помощи
4 042 457
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
99 397
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 131 886
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

205 754
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға
77 398
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге
44 651
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
209 432
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 100 000
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
2 100 000
Облыстың білім басқармасы
31 489 225
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 377 270
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 020 255
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
46 328
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
229 339
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
4 908 150
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
2 127 133
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
142 836
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 002 821
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 919 071
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 239 460
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге
476 562
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 664 129
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
4 042 457
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
99 397
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 131 886
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге

175 644
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 301 718
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
913 027
Управление внутренней политики области
9 707
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9 707
Управление сельского хозяйства области
13 143 678
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 813 049
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
148 573
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
159 575
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 727 231
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
185 455
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
75 000
На субсидирование развития семеноводства
134 795
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
900 000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 575 921
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
6 494 873
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 081 048
Управление предпринимательства области
2 535 643
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
На субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов
2 508 643
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
324 223
На выплату премии сотрудникам органов внутренних дел, обеспечивавшим в усиленном режиме охрану общественного порядка в период чрезвычайного положения
324 223
Целевые трансферты на развитие:

175 644
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
2 301 718
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
913 027
Облыстың ішкі саясат басқармасы
9 707
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9 707
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
13 143 678
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
6 813 049
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
148 573
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
159 575
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
4 727 231
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
185 455
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
75 000
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
134 795
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
900 000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 575 921
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
6 494 873
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 081 048
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 535 643
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
27 000
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге
2 508 643
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
324 223
Төтенше жағдай кезеңінде қоғамдық тәртіпті сақтауды күшейтілген режимде қамтамасыз еткен ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге
324 223
Нысаналы даму трансферттері:

28 146 067
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 006 601
На развитие транспортной инфраструктуры
2 006 601
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 358 881
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
2 578 000
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 364 405
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 427 218
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 575 000
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
414 258
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 780 585
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 806 669
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 794 973
На развитие газотранспортной системы
4 272 927
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
2 399 247
На развитие теплоэнергетической системы
769 029
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
737 740
Бюджетные кредиты:
10 250 924
в том числе:
Управление сельского хозяйства области

28 146 067
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 006 601
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 006 601
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 358 881
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 578 000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 364 405
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
3 427 218
Бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына
1 575 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
414 258
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 780 585
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 806 669
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 794 973
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
4 272 927
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2 399 247
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
769 029
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
737 740
Бюджеттік кредиттер:
10 250 924
оның ішінде:
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

4 018 896
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 018 896
Управление экономики области
1 014 008
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 014 008
Управление предпринимательства области
366 112
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
366 112
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 851 908
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 851 908
Приложение 3
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 23 апреля 2020 года
№ 528
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 12 декабря 2019 года
№ 475
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2020 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
156 853 803
в том числе:
Целевые текущие трансферты
48 782 023
Целевые трансферты на развитие
41 175 864
Бюджетные кредиты
66 895 916
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
48 782 023
в том числе:
Управление образования области
27 361 758
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 377 270
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
229 339
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
4 736 680
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4 305 180
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 058 514
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
8 002 821
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
7 651 954
Управление координации занятости и социальных программ области
7 954 577
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
534 056
На выплату государственной адресной социальной помощи
4 042 457
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
683 459
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

4 018 896
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 018 896
Облыстың экономика басқармасы
1 014 008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
1 014 008
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
366 112
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
366 112
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 851 908
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
4 851 908
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 23 сәуірі
№ 528
шешіміне 3 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2019 жылғы 12
желтоқсандағы
№ 475
шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
156 853 803
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
48 782 023
Нысаналы даму трансферттері
41 175 864
Бюджеттік кредиттер
66 895 916
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
48 782 023
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
27 361 758
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 377 270
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
229 339
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
4 736 680
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4 305 180
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 058 514
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 002 821
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
7 651 954
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 954 577
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
534 056
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
4 042 457
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
683 459
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға

20 183 584
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
8 240 507
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 732 231
На развитие теплоэнергетической системы
983 829
На развитие коммунального хозяйства
250 000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
2 510 794
На развитие газотранспортной системы
4 728 483
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
737 740
Бюджетные кредиты
66 895 916
в том числе:
Управление образования области
7 595 286
Для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
7 595 286
Управление культуры, архивов и документации области
2 149 056
Для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 149 056
Управление физической культуры и спорта области
1 800
Для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1 800
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 127 436
Для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
13 127 436
Управление экономики области
1 014 008
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 014 008
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
30 052 284
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 851 908
Для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
25 200 376
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
12 956 046
Для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 956 046
На проектирование и (или) строительство жилья
10 000 000

20 183 584
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
8 240 507
Ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 732 231
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
983 829
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
250 000
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2 510 794
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
4 728 483
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
737 740
Бюджеттік кредиттер
66 895 916
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
7 595 286
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру
7 595 286
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
2 149 056
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру
2 149 056
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 800
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру
1 800
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
13 127 436
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру
13 127 436
Облыстың экономика басқармасы
1 014 008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
1 014 008
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
30 052 284
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
4 851 908
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру
25 200 376
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
12 956 046
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру
2 956 046
Тұрғын үй жобалауға және салуға
10 000 000