Об утверждении объемов субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2020 год
Постановление акимата Карагандинской области от 4 мая 2020 года № 28/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 мая 2020 года № 5825.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 28/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 мамырда № 5825 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объемы субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 9 апреля 2019 года № 21/02 "Об утверждении норм и предельных цен субсидируемых семян" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5287, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 апреля 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" № 43 (22447) от 23 апреля 2019 года, "Орталық Қазақстан" № 43 (22639) от 23 апреля 2019 года).

1. 2020 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 21/02 "Cубсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5287 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 сәуірде электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 43 (22447) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 43 (22639) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.