О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 20 июля 2020 года № 45/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июля 2020 года № 5967
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 20 июля 2020 года
№ 45/02
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 8 октября 2015 года №59/03 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3488, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 19 ноября 2015 года №168-169 (21919-21920) и "Орталық Қазақстан" от 19 ноября 2015 года №192-193 (22077), в информационно-правовой системе "Әділет" 23 ноября 2015 года);
2. Постановление акимата Карагандинской области от 4 августа 2016 года №58/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3945, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 15 сентября 2016 года №120 (22065) и "Орталық Қазақстан" от 15 сентября 2016 года №150-151 (22256), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 сентября 2016 года);
3. Постановление акимата Карагандинской области от 4 августа 2016 года №58/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3947, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 15 сентября 2016 года №120 (22065) и "Орталық Қазақстан" от 15 сентября 2016 года №150-151 (22256), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 сентября 2016 года);

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 20 шілдедегі № 45/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 5967 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулыға қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 20 шілдесі
№ 45/02
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерлерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы №59/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3488 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 168-169 (21919-21920) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 19 қарашадағы №192-193 (22077) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 қарашада жарияланған);
2. "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 тамыздағы №58/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3945 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 15 қыркүйектегі №120 (22065) "Индустриальная Караганда" және 2016 жылғы 15 қыркүйектегі №150-151 (22256) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 қыркүйекте жарияланған);
3. "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 тамыздағы №58/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3947 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 15 қыркүйектегі №120 (22065) "Индустриальная Караганда" және 2016 жылғы 15 қыркүйектегі №150-151 (22256) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдғы 15 қыркүйекте жарияланған);

4. Постановление акимата Карагандинской области от 8 октября 2015 года №59/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3486, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 19 ноября 2015 года №168-169 (21919-21920) и "Орталық Қазақстан" от 19 ноября 2015 года №192-193 (22077), в информационно-правовой системе "Әділет" 20 ноября 2015 года);
5. Постановление акимата Карагандинской области от 10 июля 2017 года №41/05 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 8 октября 2015 года №59/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4325, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 августа 2017 года).

4. "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы №59/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3486 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 19 қарашадағы №168-169 (21919-21920) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 19 қарашадағы №192-193 (22077) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 20 қарашада жарияланған);
5. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы №59/02 "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдегі №41/05 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4325 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 8 тамызда жариялаған).