О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 21 июля 2016 года № 53/02 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения местных исполнительных органов, финансируемых из областного, городского и районного бюджетов Карагандинской области и его описания"
Постановление акимата Карагандинской области от 4 сентября 2020 года № 58/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 сентября 2020 года № 6025
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 26 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы и противодействия коррупции" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 21 июля 2016 года № 53/02 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения местных исполнительных органов, финансируемых из областного, городского и районного бюджетов Карагандинской области и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3925, опубликовано 9 августа 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 103 (22048) и "Орталық Қазақстан" № 125 (22230), 12 августа 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 18 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Карагандинской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек

Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 53/02 "Қарағанды облысының облыстық, қалалық және аудандық бюджеттерінен қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдардың қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 58/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қыркүйекте № 6025 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2019 жылғы 26 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 53/02 "Қарағанды облысының облыстық, қалалық және аудандық бюджеттерінен қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдардың қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3925 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 тамызда "Индустриальная Караганда" № 103 (22048) және "Орталық Қазақстан" № 125 (22230) газеттерінде, 2016 жылдың 12 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 18 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қарағанды облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек