О признании утратившим силу решение XIII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 115 "Об оказании дополнительной ежегодной материальной помощи на содержание жилища и оплату коммунальных услуг отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды"
Решение Карагандинского городского маслихата от 5 августа 2020 года № 530. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 августа 2020 года № 6011
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XIII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 115 "Об оказании дополнительной ежегодной материальной помощи на содержание жилища и оплату коммунальных услуг отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2073, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2012 года № 163 (1069)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Нурказов
Секретарь Карагандинского городского маслихата К. Бексултанов

Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIII сессиясының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 115 "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша жыл сайын қосымша материалдық көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 5 тамыздағы № 530 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 тамызда № 6011 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIII сессиясының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 115 "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша жыл сайын қосымша материалдық көмек көрсету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2073 болып тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсандағы № 163 (1069) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Нурказов
Қарағанды қалалық мәслихатының хатшысы К. Бексултанов