О внесении изменений в решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 466 "О бюджете города Караганды на 2020 - 2022 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 3 ноября 2020 года № 573. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 ноября 2020 года № 6076
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2019 года №466 "О бюджете города Караганды на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5612, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 235 869 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 45 431 312 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 864 477 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 490 040 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 450 040 тысяч тенге;
2) затраты – 106 693 870 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 200 788 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 200 788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 706 716 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 706 716 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 27 952 073 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 952 073 тысячи тенге:
поступление займов – 29 653 712 тысяч тенге;
погашение займов – 2 310 898 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 609 259 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:

Қарағанды қалалық мәслихатының XLIV сессиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 466 "Қарағанды қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 573 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 6076 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының XLIV сессиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 466 "Қарағанды қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5612 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2020-2022 жылдарға арналған, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 235 869 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 45 431 312 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 864 477 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 490 040 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 450 040 мың теңге;
2) шығындар – 106 693 870 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 200 788 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 200 788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 706 716 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 706 716 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 27 952 073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 952 073 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 29 653 712 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 310 898 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 609 259 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

901 849
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 559 053
На оплату гарантированной суммы, предоставляемой в качестве возмещения стоимости санаторно-курортного лечения, приобретаемого через Портал социальных услуг
119
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
289 499
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
4 793 835
в том числе:
на средний ремонт дорог
793 835
на капитальный ремонт дорог
4 000 000
На ремонт объектов образования
289 181
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
36 923
На жилищно-коммунальное хозяйство
743 683
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
1 249 335
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
4 000 000
Целевые трансферты на развитие
9 515 133
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
705 662
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
596 004
На развитие газотранспортной системы
1 800 000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
618 607
На развитие транспортной инфраструктуры
1 537 631
На развитие коммунального хозяйства
464 800
На развитие объектов культуры

901 849
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1 559 053
Портал арқылы сатып алынатын әлеуметтік қызметтердің санаторлық-курорттық емделу құнын өтеу ретінде ұсынылатын кепілдендірілген соманы төлеуге
119
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
289 499
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
4 793 835
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
793 835
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
4 000 000
Білім беру объектілерін жөндеуге
289 181
"Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік білім беруге
36 923
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
743 683
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
1 249 335
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
4 000 000
Нысаналы даму трансферттері
9 515 133
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
705 662
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
596 004
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
1 800 000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
618 607
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 537 631
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
464 800
Мәдениет объектілерін дамытуға